گازگرفتگی در مجتمع مسکونی 4 نفر را راهی بیمارستان کرد

گازگرفتگی در مجتمع مسکونی 4 نفر را راهی بیمارستان کرد
گازگرفتگی در مجتمع مسکونی 4 نفر را راهی بیمارستان کرد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: به دلیل نقص در موتورخانه یک مجتمع مسکونی و انتشار گاز مونواکسید کربن 4 نفر راهی بیمارستان شدند.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به حادثه گاز گرفتگی در ساعت 10:53 دقیقه صبح امروز در یک مجتمع مسکونی واقع در خیابان شریعتی، خیابان یخچال گفت: ایستگاه 89 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام و مشخص شد در قسمت موتورخانه این مجتمع 5 طبقه و 20 واحدی گاز مونواکسید کربن منتشر شده است.

وی ادامه داد: این گاز از طریق داکت‌ها و رایزرها به طبقات و واحدهای بالایی ساختمان نفوذ کرده و واحدهای بخش شرقی ساختمان مشرف به داکت‌ها تحت تاثیر قرار گرفتند.

ملکی عنوان کرد: ماموران آتش‌نشانی واحدها و طبقات مجتمع مذکور را جستجو و 15 نفر از زنان و مردان حاضر در آن را از ساختمان خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه 4 نفر شامل 2زن و 2 مرد حالشان وخیم و دچار مصدومیت شدید بودند، اظها رکرد: اوضاع به گونه‌ای بود که یک نفر با برانکارد به خارج از ساختمان منتقل و همه افراد سریعا به مراکز درمانی منتقل شدند، باقی افراد نیز مورد درمان سرپایی قرار گرفتند.

وی با اشاره به حضور کارشناس آتش‌نشانی در محل وقوع حادثه و انجام بررسی‌های لازم عنوان کرد: سرانجام مشخص شد علت نشت گاز در موتورخانه نقص در مشعل و دودکش موتورخانه بوده است.

ملکی اضافه کرد: عملیات مذکور در ساعت 12:6 دقیقه ظهر به پایان رسید.

همچنین ببینید
فتح‌الله مجتبایی در بیمارستان+تصاویر
طوفان به 470 واحد مسکونی و دامداری شرق مازندران خسارت زد
«ابتکار» که برای کشتن یک حیوان عزا می‌گیرد چرا برای مردم اهواز کاری نمی‌کند؟/ باران اسیدی مردم اهواز را راهی بیمارستان کرد
6 مصدوم حاصل انفجار منزل مسکونی در الوند
مهار آتش در برج 11 طبقه مجتمع مسکونی فیروزه در مشهد
واژگونی پژو در مشهد هشت نفر را روانه بیمارستان کرد
آتش سوزی در برج مسکونی در مشهد 4 مصدوم بر جاگذاشت
نخستین باران پاییزی در آبادان و خرمشهر ۱۴۵ نفر را به بیمارستان کشاند
عارف: دولت آمریکا راهی جز وتوی مصوبه سنای آمریکا ندارد/ این تصمیم تبعات جدی خواهد داشت

تازه های اخبار