مهمانداری که از سقوط هواپیما جان سالم به در برد +عکس

آکاایران: مهماندار هواپیمای تیم فوتبال چاپه کوئنسه جزئیات و دلیل این سانحه دلخراش را اعلام کرد.

به گزارش آکاایران: سقوط هواپیمای فوتبالیست ها از زبان مهمانداری که جان به در برد

مهماندار هواپیمای تیم فوتبال چاپه کوئنسه جزئیات و دلیل این سانحه دلخراش را اعلام کرد.

,سقوط هواپیمای فوتبالیست ها ، سقوط هواپیما ، حوادث هوایی ، سانحه هواپیما ، سقوط ورزشکاران آمریکای جنوبی,[categoriy]

مهمانداری که از سقوط هواپیما جان سالم به در برد +عکس -آکاسقوط هواپیمای فوتبالیست ها ، سقوط هواپیما ، حوادث هوایی ، سانحه هواپیما ، سقوط ورزشکاران آمریکای جنوبی

آکاایران: مهمانداری که از سقوط هواپیما جان سالم به در برد +عکس

خیمنا سوارس، مهماندار هواپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال چاپه کوئنسه که صبح روز سه شنبه در مسیر پایتخت کلمبیا سقوط کرد و بر اثر آن 76 نفر جان خود را از دست دادند، جزئیات این حادثه را اعلام کرد.

او که یکی از شش فرد نجات یافته این پرواز مرگبار بود (یک نفر پس از نجات، در بیمارستان درگذشت)، در شرایط جسمانی بهتری نسبت به دیگر نجات یافتگان و در حالی که هوشیار بود توسط تیم های امدادی شناسایی و بیمارستان انتقال داده شد.

سوارس به روزنامه کلمبیانو گفت: هواپیما ناگهان به کلی خاموش شد و ما با سقوط ناگهانی به شدت در منطقه سرو گوردو به زمین خوردیم. هواپیمایی که برای این پرواز انتخاب شد، مناسب نبود چون این هواپیما برای پرواز های با مسافت های محدود است و برای این مسیر آماده نبود. هواپیمای RJ100 هواپیمایی از رده خارج شده نیست و تمام سیستم های لازم را دارد اما این هواپیما همانطور که از اسمش مشخص است (RJ مخفف Regional Jet) هواپیمایی مخصوص پرواز های کوتاه و محلی است که حداکثر دو ساعت به طول بینجامند. در این پرواز سقف ساعت عملکرد هواپیما پر شد و به همین دلیل دچار نقص فنی شد.

در حال حاضر هنوز دلیل اصلی سقوط هواپیمای خطوط هوایی لامیا که متعلق به کشور بولیوی است مشخص نشده اما آخرین گزارش ها حاکی از آن است که هواپیما پیش از سقوطش که تصور می شد به دلیل نقص در سیستم الکتریکی بوده با مرکز کنترل تماس گرفته است. ظاهراً پیش از سقوط، خلبانان هواپیما به دلیل کمبود سوخت از مرکز کنترل درخواست فرود اضطراری می کنند و برج مراقبت به آنها دستور می دهد که ارتفاع خود را کاهش دهند و منتظر رسیدن به مکانی مناسب برای فرود باشند.

طبق ادعای یکی از متخصصانی که با نشریه کلمبیایی «کلمبیانو» گفت و گو کرده، هواپیمای انتخاب شده برای پرواز تیم چاپه کوئنسه، محدودیت پروازی معادل 2 هزار و 965 کیلومتر داشته و این در حالی است که فاصله مبدا تا مقصد پرواز فینالیست جام سودآمریکانا 2 هزار و 960 کیلومتر بوده است.

تسنیم

همچنین ببینید
هواپیمای بازیکنان تیم فوتبال برزیل سقوط کرد +تصاویر
از تصاویر بازیکنان برزیل قبل از ورود به هواپیما تا لحظه سقوط
از تصاویر بازیکنان برزیل قبل از ورود به هواپیما تا لحظه سقوط
از تصاویر بازیکنان برزیل قبل از ورود به هواپیما تا لحظه سقوط
مرگ دو برادر بر اثر سقوط پاراگلایدر
مرگ دو برادر بر اثر سقوط پاراگلایدر
مرگ دو برادر بر اثر سقوط پاراگلایدر
معمای عجیب فلج شدن دو برادر با غروب خورشید و سالم شدن با طلوع خورشید
آیا مصرف تخم مرغ خام سالم است؟
سقوط شهاب سنگ و فوران آتشفشان در یک قاب!

تازه های سرگرمی