زیدان: برای ال کلاسیکو آماده هستیم

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که برای دیدار با بارسلونا آماده هستند.

به گزارش بولتن نیوز؛ رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا 6 بر یک لئونسا را شکست داد و به یک هشتم نهایی کوپا دی ری صعود کرد. زین الدین زیدان پس از این پیروزی گفت: خیلی قدرتمند شروع کردیم و سریع به گل نخست دست یافتیم. به خاطر این که برخی از بازیکنان فرصت بازی پیدا کردند خوشحالم. پیروزی مهمی به دست آوردیم و از کار گروهی بازیکنان خوشحالم.

سرمربی رئال مادرید درباره بازگشت کاسیمرو اظهار کرد: او را در وضعیت خوبی دیدم. شروع سختی داشت اما پس از دو ماه دوری از میادین این موضوع عادی است. از بازگشتش خوشحالم. او بازی کاملی ارائه کرد و آماده است. در بازی های گذشته در نبود کاسیمرو هم قدرتمند ظاهر شدیم. کاسیمرو آماده است تیم را همراهی کند اما نمی خواهم درباره حضورش در بازی شنبه برابر بارسلونا حرفی بزنم.

انزو زیدان پسر سرمربی فرانسوی توانست نخستین گلش را برای مادرید به ثمر برساند. سرمربی سفیدپوشان در این باره گفت: از گلزنی و عملکردش خوشنودم اما در مجموع از کار گروهی تیم خوشحالم. نخستین بازی "تاخرو"،  "اودگارد" و "یانیس" بود که یانیستوانست هت تریک کند.

بارسلونا و مادرید شنبه شب نخستین ال کلاسیکو فصل را برگزار می کنند.  زیدان در این رابطه اظهار کرد: برای این بازی زیبا آماده هستیم. پس از بازی برابر لئونسا کمی استراحت خواهیم کرد اما باید از امروز خود را به خوبی برای ال کلاسیکو آماده کنیم. ممکن است هر اتفاقی بیفتد. نتیجه تعیین کننده نیست. برابر حریف خیلی خوبی قرار خواهیم گرفت. مطمئن هستم برایمان مشکل ساز خواهند شد اما تعیین کننده نخواهد بود.

( مادرید 6 امتیاز با بارسلونا در جدول لالیگا فاصله دارد و صدرنشین است).

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو دو بازیکن برتر جهان در این بازی برابر هم قرار خواهند گرفت. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: هر دو بازیکن فوق العاده هستند. هر کدام به شیوه خاصی عمل میکنند. رونالدو  عملکرد باورنکردنی دارد و امیدوارم به این روند ادامه دهد. او شنبه برابر بارسلونا نیز می تواند بدرخشد. این بازی را تقابل مسی و رونالدو نمی دانم. مطمئن هستم رونالدو جایزه توپ طلا را کسب خواهد کرد.

همچنین ببینید
امراللهی برای سومین بار و در ۱۵۰۰ متر رکورد زد
لستر 4-2 سیتی؛ طلسم ایتالیایی برای پپ
تصمیم جدید باشگاه استقلال برای کادر فنی منصوریان
کری خوانی حاتمی برای رحمتی / عکس
اتفاق جالب برای سرخ ها / سومین گل پیاپی با ضربه سر
تعویض‌های طلایی برانکو برای برد
سومین پاس گل رامین رضائیان برای مهدی طارمی
زمانی برای بیداری باشگاه‌های ما
اعلام ترکیب پدیده برای دیدار با پرسپولیس
تصمیم جدید باشگاه استقلال برای کادر فنی منصوریان

تازه های ورزش