اوپک دلار را ارزان کرد

اوپک دلار را ارزان کرد احتمال افزایش درآمدهای ارزی، دلار را 50 تومان ارزان کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از عصر دیروز و پس از اعلام نتیجه نشست اعضای اوپک که با توافق برای کاهش حدود 1,2 میلیون بشکه ای تولید همراه بود، کارشناسان پیش بینی کردند قیمت دلار در بازار تهران با کاهش همراه خواهد شد.

قیمت های استعلامی از بازار تهران امروز نشان می‌دهد که این پیش‌بینی درست از آب درآمده است؛ قیمت دلار در بازار تهران برای حواله 3875 تومان و برای فروش اسکناسی 3850 تومان اعلام می‌شود.

در حالی که بانک مرکزی قیمت دلار دولتی را امروز 3209 تومان اعلام کرده است، صرافی بانک‌های سپه و ملت  دلار را 3225 تومان می‌فروشند. صرافی بانک پارسیان امروز دلار را 3209 و صرافی بانک ملی دلار را بدون تغییری نسبت به دیروز 3224 تومان می فروشند.

یورو هم امروز با کاهش همراه است؛ اگرچه یورو حواله‌ای روز پنجشنبه با کمی افزایش 4210 تومان حواله می‌شود ولی یورو به اسکناس با کاهش قابل ملاحظه‌ای 4180 تومان فروخته می شود. پوند اما امروز گران شد و 4890 تومان قیمت خورده است.

قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز اندکی کاهش یافت و به 1173 دلار در هر اونس رسید. قیمت طلا در بازار تهران هم تحت تأثیر کاهش قیمت های جهانی و افت بهای دلار ارزان شد و به 111 هزار تومان رسید.

سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 110 هزار تومان، تمام سکه بهارآزادی یک میلیون و 128 هزار تومان، نیم سکه 577 هزار تومان، ربع سکه 305 هزار تومان و سکه یک گرمی  هم 190 هزار تومان فروخته می شود.

35223

همچنین ببینید
صف متقاضیان ارز مقابل برخی صرافی‌ها برای دلار ۳۷۵۰ تومانی بانک مرکزی
دلار ۳۸۲۵ تومان شد/سکه طرح جدید ۱۰ هزار تومان ارزان شد
افت نرخ دلار در دومین روز بهمن ماه
کارخانجات شیر را ارزان می‌خرند/دولت پول دامداران را نداد
شور سکه در ماه منفی دلار
تثبیت نرخ دلار در بازار تهران/کاهش ارزش سکه و طلا
نوبخت: 11.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی پس از برجام صورت گرفته است
خودروی لوکس و گران ، جان آدمی بی مقدار و ارزان
۲۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده آزاد شد
نرخ دلار بانکی چهار ریال افت کرد

تازه های اخبار