راز زنده ماندن خدمه هواپیمای چاپه کوئنزه

یکی از خدمه پرواز هواپیما چاپه کوئنزه که توانسته بود از سقوط هواپیما جان سالم به در ببرد درباره اینکه چطور پس از سقوط هواپیما زنده مانده صحبت کرد.

به گزارش بولتن نیوز، 71 نر شامل بازیکنان تیم چاپه کوئنزه، مسئولین باشگاه و خبرنگاران در سقوط هواپیما در کلمبیا جان خود را از دست دادند. 6 نفر از این حادثه جان سالم به در بردند که یکی از آنها، اروین تومیری، مهندس پرواز این هواپیما بود و حال درباره اینکه چگونه از مرگ و صدمه شدید خود جلوگیری کرد مصاحبه ای انجام داد.


او گفت:" من زنده ماندم زیرا نکات ایمنی را رعایت کردم. در آن شرایط خیلی از مسافرین روی صندلی هایشان داد و فریاد می‌کردند. من کیفم را بین پاهایم قرار دادم تا موقعیتی که در مواقع سقوط پیشنهاد شده به آن شکل باشیم را پیدا کنم."


در حالی که دست پاچه شدن و جیغ زدن دیگر مسافران در هنگام سقوط منطقی به نظر می‌رسد ولی خونسردی این مهندس پرواز باعث شد تا جانش نجات پیدا کند. طبق ادعای اسکای نیوز، جکسون فالمن و آلن راشل که بازیکنانی بودند که از این حادثه جان سالم به در بردند، هر دو تحت عمل جراحی قرار گرفتند ولی آقای تومیری با رعایت نکات ایمنی حتی صدمه جدی ندید.

همچنین ببینید
این حرف کی‌روش یعنی ماندن؟/ آفریقای جنوبی خانه من است اما فعلا نه!
تغییر نام سیاه جامگان در مراحل ابتدایی است/ مشکی پوشان مشهدی برای ماندن در لیگ برتر باید مجوز حرفه ای بگیرند
ماندن مسی در بارسا، تکذیب شد
گزارش زنده / فولاد صفر - پرسپولیس 3
گزارش زنده / فولاد صفر - پرسپولیس 2
گزارش زنده / فولاد صفر - پرسپولیس یک
گزارش زنده؛ استقلال 0 - اس.خوزستان 0
شجاعی در دو راهی رفتن یا ماندن از پانیونیوس/ پیشنهادات انگلیسی و اسپانیایی در دست هافبک تیم ملی
دلیل اصرار مجیدی برای ماندن در استقلال
برخورد رد برق به هواپیمای تیم بوندس‌لیگایی

تازه های ورزش