37 نفر از فدراسیون فوتبال می‌روند؟

به نظر می رسد مهدی تاج قصد دارد رفته رفته تغییرات گسترده ای را در فدراسیون فوتبال آغاز کند تا کارهای اجرایی فدراسیون فوتبال بشکل بهتری به خود بگیرد.

به گزارش بولتن نیوز،مهدی تاج مدتهاست که گفته از قانون تمکین می کند و دوشغله ها یا بازنشسته ها دیگر نمی توانند جایی در تشکیلات داشته باشند. تاج که 8 ماه قبل با حمایت علی کفاشیان توانست کرسی ریاست فدراسیون فوتبال را بدست بیاورد، حالا دیگر ارکان قدرت را به طور کامل در اختیار دارد و تصمیم گرفته تا خودش با دست فرمان خودش تشکیلات را به پیش ببرد. مصاحبه اخیر علی کفاشیان با یکی از خبرگزاری ها هم نشان از عمق دلخوری او از اتفاقات اخیر در راس تشکیلات فدراسیون فوتبال دارد اما مهدی تاج ترجیحش بر حرکت در مسیر ذهنیات خودش است. حالا جدیدترین خبر از فوتبال این است که او تصمیم دارد در طرح کوچک سازی فدراسیون فوتبال، با 37 نفر از پرسنل این تشکیلات، خداحافظی کند و قطع همکاری شان را به آنها اعلام کند. 


این خبر را خبرورزشی روی جلد شماره امروز خود آورده است. نه  اینکه این خبر منبع نداشته باشد یا اینکه به حقیقت نزدیک نباشد اما کمی از روحیه مهدی تاج دور است. مدیری که خیلی آرام کارهای خود را پیش می برد و خیلی اهل حذف نیست! البته شاید این بار قانون منعی برای حضور دو شغله ها در فدراسیون فوتبال ایجاد کرده باشد و به مهدی تاج تکلیف شده که نباید از دو شغله ها در اداره فدراسیون فوتبال بهره بگیرد که در این صورت گریزی نیست و حتما مهدی تاج روی اجرای قانون تاکید خواهد کرد. 


هنوز سایت رسمی فدراسیون فوتبال نسبت به این خبر واکنشی از خود نشان نداده است.

همچنین ببینید
رییس فدراسیون تیراندازی: برکناری من برای ورزش کشور گران تمام می‌شود!
مدافع تاتنهام : فوتبال به مورینیو نیاز دارد
حسن‌زاده: تخلفات در فوتبال کمتر شده است
یک دورگه دیگر در راه تیم ملی فوتبال ایران/ سامان قدوس: کی روش من را می خواهد
فوتبال بریتانیا | روزهای شرم
این لکه را از دامن فوتبال پاک کنید
وزنه برداران ایرانی از ۲۳ آذر به روی تخته می‌روند
خداحافظی ایمان مبعلی با فوتبال؟
5 بازیکن ارزشمند فوتبال از دید فرانس فوتبال
یک سر مربی فوتبال به سوگ نشست!

تازه های ورزش