رفع خطر مرگ از بازیکنی که دچار گاز گرفتگی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، ناصرفریادشیران در گفت و گو با سایت رسمی نفت تهران گفت: عصر امروز به همراه آقای کمپانی سرمربی تیم امید نفت برای پرس و جو از اوضاع و احوال و شرایط جسمانی امیر حسین مرادی به بیمارستان رفتیم.

خوشبختانه با دعای خیر مردم در این شب‌های عزیز و دیدار با پزشک متخصص امیر حسین سطح هوشیاری این بازیکن 8اعلام شد و سیستم تنفسی شرایط بهتری نسبت به روزهای قبل پیدا کرده و شکر خدا دیگر دیالیز نمی شود .
فریادشیران افزود:با توجه به قدرت جسمانی بالا و خواست خدای مهربان و تلاش پزشکان و دعای مردم هر روز شرایط امیر حسین مرادی بهتر می شود.
مدیر آکادمی نفت تصریح کرد: در حال حاضر گروهی از پزشکان متخصص در رشته های قلب و عرق،کبد،کلیه و....بصورت ویژه از امیر حسین مرادی مراقبتهای لازم را دارند. صبح امروز نیز از وی سیتی اسکن گرفته شد و فردا صبح پس از بررسی ها توسط گروه پزشکان به ریاست رئیس این بیمارستان دکتر کمالی و دکتر مصطفی زاده و..... تصمیمات جدید درمانی گرفته خواهد شد.
در ضمن همچون روزهای گذشته گروهی دیگر از بازیکنان امید نفت در بیمارستان حاضر می‌شده و پیگیر وضعیت همبازی خود که بدلیل گازگرفتگی بستری است شدند. از مردم التماس دعا داریم و امیدواریم خبرهای امیدوارکننده تری را بشنویم.

همچنین ببینید
بازیکنی که در یک بازی 9 گل به ثمر رساند
بازیکنی که برگ برنده تراکتورسازی مقابل استقلال است
بازیکنی که جدایی‌اش حسرت به دل قرمزها گذاشت/ پرسپولیس که هیچ، بارسا هم پیشنهاد بدهد نمی‌روم!
بررسی وضعیت بازیکنی که برانکو او را نخواست
چهارراه سرگردانی نقل و انتقالات؛ بازیکنی که همه او را می خواهند!
بازیکنی که همه او را می خواهند!
هیچ بازیکنی از پرسپولیس نمی رود مگر اینکه بی عقل باشد / دست از سر طارمی بردارید!
خروجی قطعی استقلال در نیم‌فصل/ بازیکنی که حوصله تمرین کردن هم ندارد!
بازیکنی که از پرسپولیس برود،بی عقل است/دست از سر طارمی بردارید!
خروجی قطعی استقلال در نیم‌فصل/ بازیکنی که حوصله تمرین کردن هم ندارد!

تازه های ورزش