رفع خطر مرگ از بازیکنی که دچار گاز گرفتگی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، ناصرفریادشیران در گفت و گو با سایت رسمی نفت تهران گفت: عصر امروز به همراه آقای کمپانی سرمربی تیم امید نفت برای پرس و جو از اوضاع و احوال و شرایط جسمانی امیر حسین مرادی به بیمارستان رفتیم.

خوشبختانه با دعای خیر مردم در این شب‌های عزیز و دیدار با پزشک متخصص امیر حسین سطح هوشیاری این بازیکن 8اعلام شد و سیستم تنفسی شرایط بهتری نسبت به روزهای قبل پیدا کرده و شکر خدا دیگر دیالیز نمی شود .
فریادشیران افزود:با توجه به قدرت جسمانی بالا و خواست خدای مهربان و تلاش پزشکان و دعای مردم هر روز شرایط امیر حسین مرادی بهتر می شود.
مدیر آکادمی نفت تصریح کرد: در حال حاضر گروهی از پزشکان متخصص در رشته های قلب و عرق،کبد،کلیه و....بصورت ویژه از امیر حسین مرادی مراقبتهای لازم را دارند. صبح امروز نیز از وی سیتی اسکن گرفته شد و فردا صبح پس از بررسی ها توسط گروه پزشکان به ریاست رئیس این بیمارستان دکتر کمالی و دکتر مصطفی زاده و..... تصمیمات جدید درمانی گرفته خواهد شد.
در ضمن همچون روزهای گذشته گروهی دیگر از بازیکنان امید نفت در بیمارستان حاضر می‌شده و پیگیر وضعیت همبازی خود که بدلیل گازگرفتگی بستری است شدند. از مردم التماس دعا داریم و امیدواریم خبرهای امیدوارکننده تری را بشنویم.

همچنین ببینید
مورد عجیب بازیکنی که قرار بود ستاره پرسپولیس شود!
مورد عجیب بازیکنی که قرار بود ستاره پرسپولیس شود!
مورد عجیب بازیکنی که قرار بود ستاره پرسپولیس شود!
بازیکنی که نمی خواهد با پرسپولیس قهرمان شود!
منصوریان به سیم آخر زد؛ هر بازیکنی بخواهد برود رضایتنامه‌اش را می‌دهیم
بازیکنی که عاشق استقلال است اما .../عکس
بازیکنی که به زدن گل‌های عقربی مشهور بود
چه بازیکنی در به ثمر رساندن گل‌های عقربی مشهور بود؟
هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد
بازیکنی که نیامده به‌لیست 18 نفره تراکتور راه یافت

تازه های ورزش