حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود، بهتر است

حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود، بهتر است
حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود، بهتر است

«همایون شجریان» در مصاحبه با رادیو اس.بی.اس استرالیا از اوضاع رو به بهبود پدرش گفت و ابراز امیدواری کرد که این روند ادامه یابد.

به گزارش ایلنا، نام موسیقی سنتی ایران این روزها بیش از هر زمانی به نام محمدرضا شجریان گره خورده است. این استاد آواز نه تنها در ایران که در خارج از کشور نیز شناخته‌شده است. صدای خوش که به نظر می‌رسد در خانواده شجریان موروثی است باعث شده تا همایون شجریان فرزند او هم در همین مسیر گام بردارد. همایون که این روزها در استرالیا درحال اجرای کنسرت است از وضعیت سلامتی پدرش به رادیو اس.بی.‌اس این کشور خبر داده است.

همایون شجریان روز چهارشنبه در مصاحبه با رادیو اس.بی.اس تصریح کرد: «زیرسایه استاد شجریان بودن جذاب است و این زیرسایه استاد بودن دو اتفاق را رقم زده است. این شرایط، کار را بیشتر مورد توجه قرار داده که بخشی کمک‌کننده بوده و بخشی نیز کار من را سخت‌تر کرده است، چون توقع مردم را بالاتر برده و اجازه اشتباه را کمتر می‌دهد.»

او گفت: «اما جذابیت زیر سایه استاد شجریان بودن برای شخص بنده همیشه سرشار از لطف و نعمت است. حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود بهتر است و امیدوارم روند بهبودی ادامه داشته باشد و این روند متوقف نشود.»

شایان ذکر است که چندی پیش کنسرت «هوای گریه» همایون شجریان در شهرهای مختلف استرالیا به روی صحنه رفت و با تجلیل و استقبال علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی همراه شد.

همچنین ببینید
استاد انیمیشن ایران درگذشت
استاد دانشگاه دافوس: ایران تکنولوژی آن را دارد تا هر پهپادی را تحت کنترل درآورد
پیام دبیرکل سازمان ملل درباره تبعیض نژادی نسبت به مسلمانان
روحانی: نسبت به مشکلات در اجرای برجام نباید صبر و حوصله‌مان را از دست بدهیم/یکی از اهداف بزرگ ما در مسأله توافق ایجاد اشتغال برای جوانان بود
رونمایی از صدپروژه ملی در روزهای آینده/محیط کسب و کار بهتر می شود
حبیبی: نسبت به رشد جریان‌های تکفیری که خود را به اسلام چسبانده‌اند، حساسیم
رتبه نخست قم در پهنه‌های مستعد ریزگرد/هشدار نسبت به خشک شدن 2 دریاچه منطقه

تازه های اخبار