انصاری فرد قهرمان جدید پانیونیوس

مهاجم ایرانی پانیونیوس در دومین فصل حضورش در آتن به یکی از قهرمانان بزرگ این تیم تبدیل شده است.

به گزارش بولتن نیوز،درخشش جالب توجه کریم انصاری فرد در ترکیب پانیونیوس باعث شد تا این بازیکن ایرانی به یکی از چهره های محبوب میان طرفداران باشگاه آتنی تبدیل شده و توجه بیشتر رسانه ها را به خود جلب کند به خصوص در این روزها که شنیده می شود این مهاجم با پیشنهادات بسیار خوبی مواجه شده است.


سایت ورزش یونان با اشاره به آخرین شرایط پیرامون ستاره ایرانی نوشت:« انصاری‌فرد در اولین فصل حضورش در تیم پانیونیوس در ۳۰ بازی سوپر لیگ و مرحله پلی‌آف یونان به میدان رفت. ۹ گل به ثمر رساند که ۱۴ امتیاز را برای تیم پانیونیوس به ارمغان آورد که ۱۳ امتیاز آن در سوپر لیگ و یک امتیاز در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها به حساب باشگاه آتنی واریز شد».


این سایت معتبر یونانی در ادامه تصریح کرد:« انصاری‌فرد ۹ بازی در فصل جاری سوپر لیگ یونان انجام داد و ۴ گل به ثمر رساند. پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان ۴۴ امتیاز کسب کرد و ۴ امتیاز نیز در مرحله پلی‌آف به دست آورد. امتیازهای کسب شده فصل جاری سوپر لیگ یونان در ۹ بازی برای تیم پانیونیوس ۱۴ امتیاز بوده است. در مجموع ۶۲ امتیاز به دست آمده توسط پانیونیوس در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان ۱۸ امتیاز به خاطر گل‌های ارزشمند کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی کسب شد تا او تاثیر مهمی در نتایج خوب تیم پانیونیوس داشته باشد». 


سایت sport یونان در پایان گزارش خود از انصاری فرد به عنوان قهرمان جدید پانیونیوس در میان طرفداران نام برد و مدعی شد هر روز بر میزان محبوبیت مهاجم ایرانی نزد طرفداران افزوده می شود تا جایی که آنها با شنیدن خبر جدایی احتمالی این بازیکن با واکنش های تندی نسبت به مدیران باشگاه نشان دادند.

همچنین ببینید
سینا قهرمان کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان شد
تیپ جدید و جالب عقاب آسیا در آمریکا / عکس
ورود ذوب آهن به جمع مدعیان/سایپا از بحران خارج شد/ماشین سازی قعرنشین جدید لیگ برتر
برانکو: انصاری برود نمی‌توانم در چشم هواداران نگاه کنم
پیکر قهرمان وینگ سوت ایران و آسیا در بهشت زهرا آرام گرفت
زمان و مکان جدید دیدار سپاهان و صبا
راهکار پرسپولیس برابر محمد انصاری
آغاز فصل اسکی جدید از فردا/پیست اسکی توچال رسما بازگشایی می‌شود
افشاگری به سبک نایب قهرمان المپیک/ جو مسموم باعث رفتنم به آذربایجان شد
انگار نه انگار انصاری می‌گفت پرسپولیسی‌ام!

تازه های ورزش