انصاری فرد قهرمان جدید پانیونیوس

مهاجم ایرانی پانیونیوس در دومین فصل حضورش در آتن به یکی از قهرمانان بزرگ این تیم تبدیل شده است.

به گزارش بولتن نیوز،درخشش جالب توجه کریم انصاری فرد در ترکیب پانیونیوس باعث شد تا این بازیکن ایرانی به یکی از چهره های محبوب میان طرفداران باشگاه آتنی تبدیل شده و توجه بیشتر رسانه ها را به خود جلب کند به خصوص در این روزها که شنیده می شود این مهاجم با پیشنهادات بسیار خوبی مواجه شده است.


سایت ورزش یونان با اشاره به آخرین شرایط پیرامون ستاره ایرانی نوشت:« انصاری‌فرد در اولین فصل حضورش در تیم پانیونیوس در ۳۰ بازی سوپر لیگ و مرحله پلی‌آف یونان به میدان رفت. ۹ گل به ثمر رساند که ۱۴ امتیاز را برای تیم پانیونیوس به ارمغان آورد که ۱۳ امتیاز آن در سوپر لیگ و یک امتیاز در مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها به حساب باشگاه آتنی واریز شد».


این سایت معتبر یونانی در ادامه تصریح کرد:« انصاری‌فرد ۹ بازی در فصل جاری سوپر لیگ یونان انجام داد و ۴ گل به ثمر رساند. پانیونیوس در فصل گذشته سوپر لیگ یونان ۴۴ امتیاز کسب کرد و ۴ امتیاز نیز در مرحله پلی‌آف به دست آورد. امتیازهای کسب شده فصل جاری سوپر لیگ یونان در ۹ بازی برای تیم پانیونیوس ۱۴ امتیاز بوده است. در مجموع ۶۲ امتیاز به دست آمده توسط پانیونیوس در دو فصل اخیر سوپر لیگ یونان ۱۸ امتیاز به خاطر گل‌های ارزشمند کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی کسب شد تا او تاثیر مهمی در نتایج خوب تیم پانیونیوس داشته باشد». 


سایت sport یونان در پایان گزارش خود از انصاری فرد به عنوان قهرمان جدید پانیونیوس در میان طرفداران نام برد و مدعی شد هر روز بر میزان محبوبیت مهاجم ایرانی نزد طرفداران افزوده می شود تا جایی که آنها با شنیدن خبر جدایی احتمالی این بازیکن با واکنش های تندی نسبت به مدیران باشگاه نشان دادند.

همچنین ببینید
سه گل خوردن از استقلالی که قهرمان جهان است نتیجه خوبی است / نفت آبادان با فیروز کریمی برزیلی بازی می کند
معاوضه انصاری با داریوش شجاعیان در دستور کار؟
رونمایی از بمب جدید پرسپولیس
انصاری دیگر مهاجم فولاد نیست
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل صبا با سه محروم جدید
معرفی نفرات برتر رقابت‌های قهرمان قهرمانان کاراته سبک شوتوکان iskf ایران
تیم تهران قهرمان لیگ ژیمناستیک ریتمیک نونهالان دختر کشور شد
شوک بزرگ به استقلال؛ حق استفاده از بازیکنان جدید را ندارند!
عملکرد کدام بازیکن در سال جدید مانند مسی بوده است؟
عکس یادگاری ستاره‌های جدید استقلال

تازه های ورزش