راهپیمایی کارگران آمریکایی برای افزایش دستمزد و تقویت کار سندیکایی

راهپیمایی کارگران آمریکایی برای افزایش دستمزد و تقویت کار سندیکایی
راهپیمایی کارگران آمریکایی برای افزایش دستمزد و تقویت کار سندیکایی

راهپیمایی کارگران رستوران‌ها زنجیره‌ای و فرودگاه‌های آمریکا در اعتراض به سطح دستمزدها، امروز نیز در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد.

به گزارش ایلنا؛راهپیمایی کارگران آمریکایی رستوران‌ها زنجیره‌ای و فرودگاه‌های این کشور که از روز سه‌شنبه آغاز شده بود امروز نیز ادامه دارد.

آنطور که رسانه‌ها در رزوهای گذشته گزارش داده‌‌اند، کارگران نسبت به سطح دستمزدها، حقوق سندیکایی و اصلاحات در سیاست‌های مهاجراتی معترض هستند.

افزایش سطح دستمزدها به ساعتی15 دلار در روز از خواسته‌های اصلی کارگران رستوران‌های زنجیره‌ای است. آنها همچنین خواستار تقویت کار سندیکایی هستند؛ چراکه  شکل نگرفتن سندیکاهای قوی در این بخش مانع از رسیدن کارگران به سطح دستمزدهای مورد نظرشان شده است.  

مطابق گزارش‌ها؛  3.5 میلیون نفر از کارگران رستوران‌ها زنجیره‌ای در شرق آمریکا میانگین درآمد 8.83 دلار در ساعت یا همان 18 هزار و 400 دلار در سال به ازای 40 ساعت کار در هفته بدون تعطیلات دریافت می‌کنند.

همچنین ببینید
دام دلالها برای زوج های نابارور
مناسب سازی فضای شهری برای معلولان یک ضرورت است
اطلاعات محرمانه حاکی از تلاش دشمن برای ایجاد ناامنی در داخل کشور است/بودجه قوه قضاییه جوابگوی مخارج و هزینه‌های جاری این دستگاه نبوده و نیست/حساب‌ها اصلا به نام شخص رییس قوه قضاییه نیست، اسناد و مدارک آن موجود است
یکپارچگی برای اصولگرایان آرزو شده است
افزایش 14 درصدی تولید کنسانتره مس در 8 ماهه امسال

تازه های اخبار