ماجرای خواندنی تلاش قلعه نویی برای استقلالی کردن طارمی

سرمربی پیشین استقلال مدت ها با زیر نظر گرفتن مهدی طارمی قصد داشت او را آبی پوش کند.

تلاش قلعه نویی برای استقلالی کردن طارمی

 امیر قلعه نویی در مصاحبه با روزنامه گل گفته خیلی تلاش کرده تا مهدی طارمی را به استقلال ببرد. وکیل مهاجم پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر اعلام کرد که حق با قلعه نويي است. او وقتي متوجه عقد قرارداد طارمي با پرسپوليس شد همه تلاشش را به كار بست تا طارمي به استقلال برود. وکیل طارمی ماجرا را اینگونه تعریف می کند:
سی اردیبهشت ١٣٩٣ بود که طارمی با پرسپولیس قرارداد بست. آن زمان هنوز فصل قانونی نقل و انتقالات شروع نشده و ثبت رسمی قراردادها ناممکن بود. حدود یک ماه قبل از آن علی دایی، طارمی را پسندیده و با او قرار سال بعد را گذاشت.
علیرضا رحیمی هشتم اردیبهشت به سمت مدیرعامل پرسپولیس منصوب شده و کارش را استارت زده بود و بهرام افشارزاده حدود بیست روز بعد یعنی روز بیست و هفتم اردیبهشت ٩٣ مدیرعامل استقلال شد. بالطبع تا افشارزاده کار را استارت بزند و با قلعه نویی برای سال بعد به توافق برسد و لیست خرید بگیرد، پرسپولیس پیش افتاده بود.
روزی که طارمی با پرسپولیس به توافق رسید و خبر آن رسانه ای شد فردی بنام فریدونی که از دوستان قلعه نویی بود بلافاصله تماس گرفت و گفت قلعه نویی طارمی را می خواهد و هنوز که فصل نقل و انتقالات شروع نشده تا قرارداد رسمی شود. پس هماهنگ می کنم در اولین فرصت به باشگاه استقلال بروید و قرارداد ببندید. از نظر مالی هم شرایط بهتری فراهم می کنیم.
جواب ما منفی بود و طارمی به بوشهر رفت تا با شروع تمرینات پرسپولیس در نیمه خرداد به تهران برگردد. فریدونی در بوشهر و در یک کافی شاپ هم با طارمی قرار ملاقات گذاشت و مصر بود او به استقلال برود. باور نمی کرد طارمی با پرسپولیس قرارداد بسته و تصورش بر این بود همه چیز در حد مذاکره و حرف است.
 وقتی قلعه نویی شخصا پیگیر ماجرا شد و فهمید طارمی قرارداد امضا کرده گفت یک سال است بازی های این بازیکن را دنبال می کنم و او را می خواستم اما انگار قسمت نبوده. حالا هم دور از معرفت است زیر قراردادت با پرسپولیس بزنی و هر جا هستی برایت آرزوی موفقیت دارم.
 در این میان پرسپولیسی ها هم نگران چرخش طارمی بودند و پیگیری می کردند که او اعلام کرد آرزویم شاگردی علی دایی بوده و جایی نمی روم.

۱۱نیوز

اخبار مرتبط:

جزئیات زندگی پسر امیر قلعه نویی / عکس

شام خوردن محسن مسلمان در رستوران امیرقلعه نویی +عکس

عزاداری امیر قلعه نویی و دوستانش در اوکراین + تصاویر

عکس: اتومبیل شخصی امیر قلعه‌ نویی

چه کسی داماد امیر قلعه نوعی شد؟

همچنین ببینید
سند رو کردن بازیکن جنجالی برای پرسپولیسی‌ها
واکنش تند مهدی طارمی به منتقدانش و لقب گل نزن!
ماجرای هزینه هنگفت پرسپولیس برای اردوی دبی!
پیشرفت فوتبالی‌ام را با پرسپولیس شروع کردم اما استقلالی هستم
بزرگترین دغدغه‌های قلعه‌نویی و منصوریان برای تقابل روز جمعه
پدرم با طارمی صحبت کرده است/ مطمئن باشید زندگی مهدی بدون حاشیه است
واکنش تند مهدی طارمی به منتقدانش!
چراغ سبز منصوریان برای جدایی چند بازیکن استقلال
پروژه استقلالی‌شدن مهاجم سابق قرمزها کنسل شد
پدرم با طارمی صحبت کرده است/ مطمئن باشید زندگی مهدی بدون حاشیه است

تازه های ورزش