ماجرای خواندنی تلاش قلعه نویی برای استقلالی کردن طارمی

سرمربی پیشین استقلال مدت ها با زیر نظر گرفتن مهدی طارمی قصد داشت او را آبی پوش کند.

تلاش قلعه نویی برای استقلالی کردن طارمی

 امیر قلعه نویی در مصاحبه با روزنامه گل گفته خیلی تلاش کرده تا مهدی طارمی را به استقلال ببرد. وکیل مهاجم پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر اعلام کرد که حق با قلعه نويي است. او وقتي متوجه عقد قرارداد طارمي با پرسپوليس شد همه تلاشش را به كار بست تا طارمي به استقلال برود. وکیل طارمی ماجرا را اینگونه تعریف می کند:
سی اردیبهشت ١٣٩٣ بود که طارمی با پرسپولیس قرارداد بست. آن زمان هنوز فصل قانونی نقل و انتقالات شروع نشده و ثبت رسمی قراردادها ناممکن بود. حدود یک ماه قبل از آن علی دایی، طارمی را پسندیده و با او قرار سال بعد را گذاشت.
علیرضا رحیمی هشتم اردیبهشت به سمت مدیرعامل پرسپولیس منصوب شده و کارش را استارت زده بود و بهرام افشارزاده حدود بیست روز بعد یعنی روز بیست و هفتم اردیبهشت ٩٣ مدیرعامل استقلال شد. بالطبع تا افشارزاده کار را استارت بزند و با قلعه نویی برای سال بعد به توافق برسد و لیست خرید بگیرد، پرسپولیس پیش افتاده بود.
روزی که طارمی با پرسپولیس به توافق رسید و خبر آن رسانه ای شد فردی بنام فریدونی که از دوستان قلعه نویی بود بلافاصله تماس گرفت و گفت قلعه نویی طارمی را می خواهد و هنوز که فصل نقل و انتقالات شروع نشده تا قرارداد رسمی شود. پس هماهنگ می کنم در اولین فرصت به باشگاه استقلال بروید و قرارداد ببندید. از نظر مالی هم شرایط بهتری فراهم می کنیم.
جواب ما منفی بود و طارمی به بوشهر رفت تا با شروع تمرینات پرسپولیس در نیمه خرداد به تهران برگردد. فریدونی در بوشهر و در یک کافی شاپ هم با طارمی قرار ملاقات گذاشت و مصر بود او به استقلال برود. باور نمی کرد طارمی با پرسپولیس قرارداد بسته و تصورش بر این بود همه چیز در حد مذاکره و حرف است.
 وقتی قلعه نویی شخصا پیگیر ماجرا شد و فهمید طارمی قرارداد امضا کرده گفت یک سال است بازی های این بازیکن را دنبال می کنم و او را می خواستم اما انگار قسمت نبوده. حالا هم دور از معرفت است زیر قراردادت با پرسپولیس بزنی و هر جا هستی برایت آرزوی موفقیت دارم.
 در این میان پرسپولیسی ها هم نگران چرخش طارمی بودند و پیگیری می کردند که او اعلام کرد آرزویم شاگردی علی دایی بوده و جایی نمی روم.

۱۱نیوز

اخبار مرتبط:

جزئیات زندگی پسر امیر قلعه نویی / عکس

شام خوردن محسن مسلمان در رستوران امیرقلعه نویی +عکس

عزاداری امیر قلعه نویی و دوستانش در اوکراین + تصاویر

عکس: اتومبیل شخصی امیر قلعه‌ نویی

چه کسی داماد امیر قلعه نوعی شد؟

همچنین ببینید
تدبیر جدید اسرائیل برای مقابله با حزب‌الله
ادینیو: یا طارمی آقای گل می‌شود یا انصاری/ منتظر پیشنهاد تراکتورسازی هستم
برنامه اتحادیه فوتبال چین برای بررسی دستمزدهای غیرمنطقی
جلسه سرنوشت‌ساز بختیار با استقلالی‌ها
آخرین وضعیت بختیار رحمانی برای جدایی از استقلال
تمرین ویژه آرش افشین برای بازی با استقلال
اولتیماتوم جدی قلعه نویی درباره پرسپولیس !
وراتی اولویت آنچلوتی برای حضور در بایرن‌مونیخ
نشد؛دانشگاه بروم/ طارمی ماراگول میزند؛ 100درصد دست و دل باز است
منصوریان: امیدوارم این آخرین محرومیت ما باشد/ هیچ کسی گارانتی فیکس بازی کردن ندارد

تازه های ورزش