ملوانی‌ها قبل از بازی امروز، پولدار شدند

به گزارش پارس نیوز،

صبح امروز (پنجشنبه) و در فاصله چند ساعت مانده به دیدار خانگی ملوان مقابل پارس جنوبی جم، 10 درصد دیگر از قرارداد تیم بزرگسالان و کادرفنی پرداخت شد تا با پرداخت این مبالغ میزان پرداختی فصل جاری  پیش از اتمام نیم فصل رقابتهای لیگ دسته اول به 45 درصد برسد. بازیکنان ملوان پیش از اغاز فصل و برگزاری اولین مسابقه  طبق توافقی که با مدیران باشگاه داشتند ٢٥ درصد از قراردادشان دریافت کردند و مقرر شده بود در پایان نیم فصل نیز ٢٥ درصد دیگر را دریافت کنند اما با توجه نتایج خوب شاگردان جوان محمد مایلی کهن و با نظر و تایید رئیس هیات مدیره باشگاه، ماه گذشته 10 درصد و امروز نیز ١٠ درصد دیگر از قراردادهایشان را دریافت کردند تا مجموع دریافتی ملوانان در فاصله ٢ هفته مانده به پایان نیم فصل اول به ٤٥ درصد برسد.

شایان ذکر است تیم فوتبال ملوان با ترکیبی جوان و چهره ای جدید تحت هدایت مایلی کهن در لیگ حضور پیدا کرده و امیدواری بالایی نزد هوادارانش ایجاد کرده به همین دلیل باشگاه علیرغم کمبود بودجه و مشکلات مالی تا اینجای کار  در اجرای تعهدات خود به تیم بزرگسالان جلوتر از برنامه ریزی توافق شده حرکت کرده است.

گفتنی است ملوانان امروز در دیدار خانگی میزبان پارس جنوبی هستند که این دیدار راس ساعت ١٤:١٥ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

همچنین ببینید
تساوی خانگی قطر برابر مولداوی در بازی تدارکاتی
تساوی خانگی قطر برابر مولداوی در بازی تدارکاتی
درگیری منصوریان بعد از شکست امروز استقلال
ویسی: دیدار با نفت برای ما بازی انتقامی است
خرمگاه: به‌هم ریخته بودیم و بازیکنان دیر از خواب بیدار شدند/ برای قهرمانی ناامید نیستیم
پورموسوی: تماشاگران استقلال هم بودند با ۳ مهاجم بازی می‌کردیم/ بردمان را به زهیوی تقدیم می‌کنم
منصوریان: اگر هوادار داشتیم نتیجه بازی عوض می شد
رافینیا بازی بارسلونا مقابل سوسیه‌داد را از دست داد
برانکو: می‌خواهید به طارمی بگویم فوتبال بازی نکن؟
سعداوی: به قهرمانی فکر می‌کنیم/ برای بازی با پرسپولیس برنامه خاصی داریم

تازه های ورزش