راز خودکشی معلم بهبهانی مشخص شد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان خوزستان از مشخص شدن علت فوت معلم بهبهانی خبر داد.

خودکشی معلم بهبهانی

به نقل از وزارت آموزش و پرورش، «سعید رضوانی» اظهار کرد: «فخرالدین احمدی دانش آشتیانی» وزیر آموزش و پرورش با ابلاغ تسلیت به خانواده مرحوم با آنان ابراز همدردی کرد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی استان خوزستان تصریح کرد: خانواده مرحوم به شدت از جوسازی ایجادشده در فضای مجازی که علت خودکشی سیف الله بیداری را مشکل مالی عنوان کرده است، ناراحت و خواستار آن هستند که واقعیت امر اطلاع رسانی شود.
«صدیقه بیداری» خواهر مرحوم «سیف ا... بیداری» که خود نیز دبیر زیست شناسی با 29 سال سابقه کاری در شهر بهبهان است، گفت: علی رغم آنچه تاکنون در فضای مجازی منتشر شد، برادرم تمکن مالی خوبی داشت و اقدام وی به خودکشی مربوط به تصادف Crash وی در14 فروردین سال جاری است که در این تصادف از ناحیه پا دچار شکستگی شد و حین آزمایشات لازم، پزشکان متوجه مشکل قلبی برادرم شدند که در نهایت، نیاز به عمل قلب باز پیدا کرد، بعد از این عمل، وی دچار افسردگی شدید شد، طوریکه 2 هفته در بخش اعصاب و روان بیمارستان بستری گردید و روزانه به تجویز روان پزشک مربوطه، تعداد 8 قرص اعصاب مصرف می کرد. این قرص ها برای برادرم، آشفتگی ذهنی ایجاد کرده بود که البته موضوع را با دکتر معالج وی در میان گذاشتم اما نظرش ادامه مصرف بود.
صدیقه بیداری افزود: برادرم فردی مومن و معتقد بود و خودکشی را گناه نابخشودنی می دانست، اما متاسفانه در اثر آشفتگی ذهنی ناشی از مصرف قرص های اعصاب مرتکب این عمل شد.
یدالله صادق پور از همکاران بازنشسته و دوست قدیمی مرحوم بیداری نیز مرحوم را فردی خونگرم و اهل معاشرت معرفی و تصریح کرد: مرحوم بیداری این اواخر وقتی نزد همکاران قرار می گرفت، حدود 5 دقیقه یا بیشتر زمان نیاز بود تا وی متوجه موقعیت مکانی خود شود.
وی نیز علت خودکشی معلم بازنشسته را مصرف قرص های اعصاب دانست و خاطرنشان کرد: این قرص ها نوعی روان پریشی در وی ایجاد کرده بود که در نهایت منجر به اقدام وی به خودکشی شد.
« سیف ا... بیداری» دبیر بازنشسته بهبهانی، دو روز پیش در پارکینگ منزلش در شهر بهبهان خود را به دار آویخت.

رکنا

اخبار مرتبط:

حواشی عجیب درگذشت علی طباطبایی ، از شایعه خودکشی تا انتقاد از بازیگرانی که تسلیت نگفتند ! + کلیپ یادگاری از علی طباطبایی

خودکشی بازیگر معروف بالیوود / احتمال قتل هم وجود دارد +عکس

مردی که در متروی صادقیه خودکشی کرد و زنده ماند اما پاهایش زیر مترو له شد+عکس

حادثه وحشتناک / خودکشی در ایستگاه مترو صادقیه

اتفاق وحشتناک / خودکشی در مترو ایستگاه شوش

همچنین ببینید
زمان و مکان تشییع پیکر شهدای پلاسکو مشخص شد
زمان گفتگوی تلفنی پوتین و ترامپ به زودی مشخص می شود
زمان اکران یک فیلم فجر مشخص شد/ نمایش ۲ فیلم برای بچه‌ها
گزارشگر بازی بعدی پرسپولیس مشخص شد
مالک ساختمان پلاسکو مشخص شد
خودکشی مرد اسیدپاش پس از اسیدپاشی با خوردن اسید!
هویت شهید دوم حادثه پلاسکو مشخص نیست
ماجرای خودکشی در ایستگاه آزادی مترو تهران
خودکشی مرد میانسال در خط۴ مترو/ پایش قطع شد
خودکشی یک مرد 35 ساله در متروی آزادی+توضیحات شرکت مترو

تازه های گوناگون