بازیکنی که قرار است خیال سرمربی “استقلال” را راحت کند !

به زعم بسیاری از کارشناسان، کار استقلال درست از روزی خراب شد که روزبه چشمیدچار پارگی رباط صلیبی شد و دیگر قادر به همراهی آبی پوشان نبود. جدایی این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی همان و آسیب پذیر شدن استقلال در ساختار دفاعی و البته فاصله گرفتن این تیم از روزهای اوج نیز همان.

تا روزی که روزبه چشمی برای استقلال بازی می‌کرد، کمتر کسی متوجه نقش پررنگ او در ساختار دفاعی این تیم بود. خلاء «چشمی» درست از روزی به چشم آمد که وی دیگر در خدمت آبی پوشان نبود. به زعم خیلی‌ها استقلال روزی قهرمانی لیگ را از دست داد که این عنصر دفاعی-تخریبی را بر اثر مصدومیت از دست داد.

علیرضا منصوریان که می‌دانست لااقل یک نیم فصل قادر به استفاده از این بازیکن نیست، بعنوان مکمل «امید ابراهیمی» و جانشین «روزبه چشمی»، «فرشید باقری» را جذب کرد. البته به جز باقری، بازیکنان دیگری از جمله «فرشید اسماعیلی» هم در این پست مورد آزمایش قرار گرفتند. اما واقعیت این بود که هیچ یک از گزینه ها برای استقلال و منصوریان، روزبه چشمی نشدند.

حال این بازیکن آخرین مراحل درمانی‌اش را هم طی کرده و مدتی است که همراه با دیگر همی تیمی هایش تمرینات خود را آغاز کرده است. «روزبه» از ابتدای نیم فصل دوم با قرار گرفتن نامش در لیست، قادر به همراه شدن با تیم منصوریان است تا خیال سرمربی‌آبی ها بابت داشتن یک هافبک دفاعی خوب راحت شود.

روزبه چشمی در واقع همان بازیکنی است که قرار است ساختار -آسیب پذیر- دفاعی استقلال را ترمیم کرده و خیال منصوریان و تیمش را از این بابت راحت نماید.

اخبار پرسپولیس

اخبار استقلال 

همچنین ببینید
استقلال می‌تواند سهمیه آسیا را بگیرد/ منصوریان نباید پاسخگو باشد
ترکیب سپاهان مقابل استقلال خوزستان مشخص شد
دین‌محمدی:مگر گوک،نورافکن،حسینی و کریمی از هوا به استقلال آمدند؟!/منصوریان نباید در مورد پایه‌ها آن حرف را می‌زد
بازیکنان جدید استقلال هنوز نمی توانند ثبت قرارداد کنند
منصوریان در تمرین نصف و نیمه استقلال!
حریف پرسپولیس به دنبال مهاجم استقلال
خبر بد سازمان لیگ برای منصوریان و استقلال
سر بزرگان استقلال منت نگذارید و شکایت کنید / اگر کار به دادگاه و پاسگاه کشیده شد مدارک را رو می کنیم
یک بازیکن دیگر از استقلال رفتنی شد
پدیده جدید استقلال دو تا کادو از منصوریان طلب دارد

تازه های ورزش