2کشته در آتش سوزی در قهوه خانه ای در یافت آباد تهران

آتش سوزی قهوه خانه صبح امروز (پنجشنبه ) در بلوار الغدیر منطقه یافت آباد تهران ۲ کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک قهوه خانه در بلوار الغدیر تهران واقع در منطقه یافت آباد خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ کارگر افغان بدلیل شدت جراحات وارده جان باخته و ۲ کارگر دیگر بدلیل سوختگی روانه بیمارستان شدند.
سید جلال ملکی افزود: ساعت هشت و ۴۵ دقیقه صبح امروز حادثه آتش سوزی در یک قهوه خانه سنتی در یافت آباد بلوار الغدیر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ماموران ۳ ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.
وی تصریح کرد: آتش دراین قهوه خانه ۲۰۰ متری کاملا شعله ور و تمامی بخش های آنرا را در بر گرفته بود.
ملکی با بیان اینکه آتش نشانان در مدت زمان کمتر از ۳ دقیقه از اطلاع حادثه خود را به محل رساندند، ادامه داد: در محل ورودی این قهوه خانه یک اتاقک ۱۵ متری محل استراحت کارگران بود که آتش نشانان در ابتدا جسم بی جان ۲ کارگر افغان را خارج کردند.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه آتش نشانان ۲ کارگر حاضر در این اتاقک که دچار سوختگی شده بودند را از میان شعله های آتش خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه درمحل حادثه چندین سیلندر گاز وجود داشت، تاکید کرد: این سیلندرهای گاز در آستانه منفجر شدن قرار داشتند که با حضور به موقع آتش نشانان این سیلندرهای گاز از محل حادثه خارج شدند.
وی یادآور شد: با تلاش آتش نشانان این حریق گسترده در ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه مهار و علت این آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.

منبع : ایرنا

همچنین ببینید
زمان و نحوه‌ ثبت نام طرح ترافیک ۹۶ تهران
افزایش 35 میلیاردی بودجه سرویس دانش‌آموزان روستایی/بودجه کیفیت‌بخشی کاهش یافت
مجروح حادثه تیراندازی خیابان اشراقی تهران فوت کرد
درگیری مرگبار دو جوان در غرب تهران/ قتل با پنج ضربه چاقو
برف و باران در راه نیمه شمالی کشور/ تهران بارانی می‌شود
دزدی از امامزاده‌های تهران با چادر زنانه
آتش سوزی در بیمارستان اردیبهشت شیراز
انتشار فراخوان فستیوال جهانی موسیقی معاصر تهران
ارائه ساختار پلیس افتخاری تهران تا دو ماه آینده

تازه های اخبار