پیداشدن جسد نیمه سوخته مردی در بوکان در جریان حریق خودرو در پارکینگ

پیداشدن جسد نیمه سوخته مردی در بوکان در جریان حریق خودرو در پارکینگ
 مسئول روابط عمومی آتش نشانی بوکان از پیدا شدن جسد نیمه سوخته یک مرد در جریان خاموش کردن خودرو که طعمه حریق شده بود، دریکی از محلات این شهرستان خبر داد.
photo_2016-05-28_14-55-33

به گزارشایران حادثه “ظاهر فیضه” در گفت وگو با خبرنگار کردپرس گفت:در ساعت ۲۳ پایانی شب گذشته (چهارشنبه)  شهروندی در تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی از آتش گرفتن خودرویی در پارکینگ منزلی در کوچه  خلفای راشدین خبر داد.

وی افزود: ماموران آتش نشان با رسیدن به محل حادثه فوراً عملیات اطفاء حریق خودرو را آغاز کرده و در فاصله کوتاهی حریق را مهار و از سرایت آن به ساختمان مذکور جلوگیری کردند.

فیضه تصریح کر :ماموران اعزامی جهت یافتن افراد احتمالی گیر کرده در محاصره دود و آتش به بررسی تمامی سخاتمان پرداختند و با جسد نیمه سوخته مردی در زیر خودرو مواجه شدند.

وی افزود:چرخهای خودرو آتش گرفته بیرون آورده شده بود و جسد پیدا شده از کمر به بالا در آتش سوخته شده بود که با اطلاع و حضور عوامل انتظامی ،جسد از زیر خودرو بیرون کشیده و به دستور پلیس محترم آگاهی و پزشک قانونی جهت بررسی های بیشتر و شناسایی هویت آن توسط آمبولانس و عوامل آتش نشانی به بیمارستان شهید قلی پور بوکان اعزام گشت.

فیضه در خصوص علت این حادثه گفت: علت حادثه و علت مرگ قربانی آن  در دست بررسی است اما غیر عمدی بودن این آتش سوزی ضعیف است./

همچنین ببینید
هشدار ايران خودرو درباره رشد قارچ گونه امداد های متفرقه
حریق گسترده انبار کتاب در جنوب تهران
مردی که پس از 14سال زندان بازهم سرقت را شروع کرده
برخی از دولت‌ها غلط‌هایشان را قبول ندارند/ دولت یازدهم پروژه‌های نیمه تمام را به ارث برده است
ترافیک نیمه سنگین در محورهاى کرج-قزوین و تهران-کرج
رانندگان 2خودرو در حریق تصادف سوختند
برخورد مرگبار 2 خودرو به یک عابر پیاده در بابل و فرار راننده

تازه های اخبار