چیزی که باعث شرمندگی زیاد رهبر انقلاب می‌شود...

چیزی که باعث شرمندگی زیاد رهبر انقلاب می‌شود...

چیزی که باعث شرمندگی زیاد رهبر انقلاب می‌شود...

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این شماره بیانات رهبر انقلاب درباره بیکاری جوانان آورده شده است که فرمودند: «بنده خودم وقتی‌که به فکر این جوان بیکار می‌افتم [شرمنده میشوم‌]. در بعضی از شهرستان‌ها بیکاری بالا است... وقتی انسان این را میبیند شرمنده میشود؛ یعنی شرمندگی بنده‌ی حقیر از ملاحظه‌ی این آمار و مطالعه‌ی این حقیقت، از شرمندگی آن جوانی که بیکار میرود خانه و دستش چیزی نیست، کمتر نیست، بلکه بیشتر است؛ این را باید برطرف بکنیم. ۹۵/۳/۱۶»

هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله در گزارش هفته‌ی خود؛با تیتر «شتاب‌زده و بدون ضمانت» به تبیین عجله در بررسی و اجرا و عدم دریافت تضمین کتبی از دولت آمریکا بعنوان دو عامل مهمی که منجر به عدم توفیق برجام شده‌اند پرداخته است.عکس ویژه‌ی این هفته‌ی نشریه، تصویری از سخنرانی حضرت آیت‌ا...خامنه‌ای در افتتاحیه مجلس دوم به مناسبت شهادت آیت ا... مدرس و روز مجلس است.

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است.

2929

همچنین ببینید
رهبر حزب سوسیال دموکرات آلمان از رقابت با مرکل انصراف داد
تشییع شهدای آتش‌نشان از خیابان انقلاب به سمت حافظ انجام می‌شود
عکس| اخبار ضد و نقیض از کشته شدن رهبر انصارالشریعه تونس
ذوالنور: توان موشکی ایران باعث شده در جهان قدرت چانه زنی پیدا کنیم/ چون توانمندی نظامی داریم سران آمریکا نمی توانند به ایران حمله کنند
در حکم رهبری برای جانشین فرمانده کل ارتش بر چه چیزی تاکید شده است؟
رکورد صادرات نفت بعد از انقلاب را شکستیم
مصرف «غذاهای سرد» در زمستان می‌تواند باعث بیماریهای عصبی و حتی سکته شود
فیلم/ نماهنگ "عزیزترین" پیام رهبر انقلاب در پی حادثه‌ی فروریختن ساختمان پلاسکو
مومیایی ولادیمیر لنین، رهبر قدرتمند و کمونیستی روسیه +عکس

تازه های اخبار