تعقیب و گریز 15 شکارچی در میانکاله/یک نفر مصدوم و 14 شکارچی متواری شدند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهشهر گفت: ۱۵ شکارچی غیرمجاز در میانکاله به محض نزدیک شدن ماموران به سمت آنها انواع سنگ، شیشه و آجر پرتاپ کرده و به فرمان ایست و تیراندازی هوایی ماموران تمکین نکردند و در جریان تعقیب و گریز یکی از شکارچیان مصدوم شد.

زمان رضا احمدی در گفت و گو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: عصر چهارشنبه ۱۰ آذر ماموران محیط بانی قلعه پایان گلوگاه به همراه ماموران یگان حفاظت شهرستان بهشهر در حین گشت و کنترل در ضلع جنوبی تالاب میانکاله به ۶ فروند قایق موتوری حامل ۱۵ شکارچی غیر مجاز برخورد کردند که شکارچیان به محض نزدیک شدن ماموران به سمت آنها انواع سنگ، شیشه و آجر پرتاپ کرده و به فرمان ایست و تیراندازی هوایی ماموران تمکین نکردند و مورد تعقیب و گریز قرار گرفتند.

وی افزود: در نهایت شلیک غیرمستقیم محیط بان قلعه پایان پس از برخورد به آب به سمت یکی از شکارچیان غیرمجاز کمانه کرده و وی را از ناحیه کتف مجروح کرده است که البته شکارچی مصدوم بلافاصله توسط اورژانس از اسکله گلوگاه به بیمارستان امام خمینی بهشهر اعزام شد و خوشبختانه حال عمومی وی رضایت بخش است.

احمدی خاطرنشان کرد: به دلیل رسیدگی ماموران حفاظت محیط زیست به شکارچی مجروح، ۱۴ شکارچی غیرمجاز دیگر با قایق موتوری از منطقه میانکاله خارج و متواری شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهشهر اظهار کرد: در این جریان بیش از ۱۵ قطعه فلامینگو کشف و ضبط شد.

همچنین ببینید
هنرمندان میزبان مسافران در شهر زیرزمینی شدند
برترین‌های تنیس روی میز جهان در سال ۲۰۱۶ معرفی شدند
نوبخت: انفصال از خدمت من و وزیر افتصاد شایعه است / فردی که این دروغ را گفته تحت تعقیب است/دولت با 23 میلیارد دلار فروش نفت کشور را اداره می‌کند
عاملان حمله به بیمارستان شیراز محارب شدند
برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از سفر به مشهد/ شاگردان برانکو سفید‌پوش شدند
رحمتی: مسئولان کمیته اخلاق قانع شدند که دعوت‌نامه به دستم نرسیده بود

تازه های اخبار