اظهارنظر صریح سرمربی لیورپول درباره خرید سردار آزمون

اظهارنظر صریح سرمربی لیورپول درباره خرید سردار آزمون

سرانجام سرمربی آلمانی لیورپول با سئوالی درباره خرید ستاره ایرانی مواجه شد و آن را رد نکرد.

فیفا سردار آزمون را ۲ سال محروم کرد

سردار آزمون در لیورپول

 يكي دو ماهي هست كه با درخشش سردار آزمون در ليگ قهرمانان اروپا بحث احتمال انتقالش به ليورپول انگلستان قوت گرفته. سردار بعد از سه فصل بازي در ليگ روسيه حالا جوان اول فوتبال اين كشور شده و با تيم شگفتي سازش روستوف توانسته گلزني به اتلتيكو مادريد و بايرن مونيخ را تجربه كند و لقب مسي ايران را بگيرد.
 
اولين بار اين گاردين بود كه نوشت استعدادياب هاي ليورپول سردار را زير نظر دارند و قرار است اين بازيكن ايراني در ژانويه به شهر بندري انگلستان و تيم محبوب اين شهر برود اما اولين صحبت های یورگن کلوب درباره نقل و انتقالات زمستان، نشاني از اين خريد نداشت.
 
او ترجيح داد بگويد براي تيمش وينگر مي خواهد. آن زمان البته هنوز تعداد مصدومان خط حمله تيمش اين قدر زياد نشده بودند و هنوز كوتينيو را هم از دست نداده بود.
 
البته خود سردار هم كه حالا قيمت انتقالش را نزديك ٤ ميليون يورو تخمين مي زنند با اينكه گفته بود شيفته بازي در ليورپول و كار با كلوب است اما تاكيد داشت پيشنهادي رسمي براي انتقال نداشته است.
 
اين بار اما كار از شايعه گذشته و در كنفرانس خبري در ليورپول، بعد از بازي شب گذشته حذفي تيم بندري، از كلوب درباره آزمون پرسيدند. ESPN اين ماجرا را روايت كرده است.
 
از كلوب درباره مصدوميت كوتينيو و احتمال جذب گزينه هاي تازه مثل سردار آزمون پرسيدند و اسم سردار را به صراحت آورده اند كه كلوب پاسخ داده: «ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست.»
 
کلوب ادامه داد: «ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست.»
 
سرمربی آلمانی لیورپول احتمال خريد يار ايراني را رد نكرده و گفته: «ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد.»
 
شرط اين انتقال اما شرايط باشگاه انگليسي است: «تازمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد.»

جام نیـوز

اخبار مرتبط:

فیلم لو رفته سردار آزمون جنجال ساز شد + عکس 

واکنش هواداران لیورپول به جذب سردار آزمون/ به کلوپ اعتماد کنید!

پیام وحشتناک سردار آزمون به کره ای ها +عکس

دختر روس که عاشق سردار آزمون و عزت اللهی است! + تصاویر

عیادت سردار آزمون از ستاره والیبال در بیمارستان! +عکس

همچنین ببینید
توضیحات نصیرزاده درباره محرومیت استقلال از نقل‌وانتقالات
سردار و جهانبخش در سبد خرید آیندهوون
استقلال با جوانانش بهترین تیم هفته شد؛ طارمی بازیکن هفته/ یک استقلالی سرمربی هفته
آزمون، جهانبخش و هم‌تیمی قوچان‌نژاد در لیست PSV آیندهوون
آزمون: کی‌روش خودش تمایل دارد به ما مشاوره فنی بدهد/ در اردوی تیم ملی به نام بازیکنان نگاه نکردیم
عقیده عجیب و بامزه گوچی درباره گلزنی
پاسخ صریح دبیر فدراسیون به سئوالی درباره بلای کشنده تیم‌ملی والیبال
نظر نیکبخت واحدی درباره پدیده استقلال
متاسفم کمالوند سرمربی تیم لیگ برتری است
FA ونگر را برای ارائه توضیحات احضار کرد/ محرومیت ۲ جلسه‌ای در انتظار سرمربی آرسنال

تازه های ورزش