وقتی فهمیدم زن مورد علاقه ام حاضر به جدایی از شوهرش نیست او را کشتم+تصاویر بازسازی صحنه

وقتی فهمیدم زن مورد علاقه ام حاضر به جدایی از شوهرش نیست او را کشتم+تصاویر بازسازی صحنه

پرونده عامل جنایت مسلحانه پارک وی، پس از اعتراف قاتل در آخرین جلسه دفاع برای صدور حکم نهایی به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع می شود.

وقتی فهمیدم زن مورد علاقه ام حاضر به جدایی از شوهرش نیست

قتل زن مورد علاقه

ساعت 2 بامداد 18 خرداد ماه سال جاری صدای شلیک 5 گلوله در کوچه بهروز خیابان ولیعصر نرسیده به پارک وی سکوت شبانه را شکست و زمانیکه مرد پای در کوچه گذاشتند با جسد زن جوان روبرو شدند و این در حالی بود که مرد جوانی  نیز غرق خون روی زمین افتاده بود.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در محل حادثه حاضر شوند.

قتل زن مورد علاقه

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که زوج جوان سرایدار یک شرکت بازرگانی هستند که در همان جا نیز زندگی می کنند و حادثه مرگبار زمانی رخ داده که این زوج جوان وقتی از یک میهمانی به خانه باز گشته اند هدف تیراندازی مرگبار مرد سیاه پوش قرار گرفته اند که سهیلا به خاطر 4گلوله ای که به او شلیک شده بود به کام مرگ فرو رفته است.
مرد جوان پس از اقدامات پزشکی در بیمارستان شهدای تجریش هدف تحقیق ماموران قرار گرفت و خیلی زود مشخص شد که عامل تیراندازی مرگ بار مرد آشنایی است که بارها برای زن جوان ایجاد مزاحمت کرده و در همان منطقه نیز سرایدار یک خانه است.

قتل زن مورد علاقه

بدین ترتیب تجسس های برای دستگیری مرد آشنا کلید زده شد تا اینکه ماموران پی بردند عامل جنایت پس از تیراندازی به شهر کوهدشت فرار کرده است.
تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق شدند اواخر تیرماه سال جاری متهم را در شهر کوهدشت دستگیر کنند.
محمود که راهی جز اعتراف نداشت، گفت: چند ماه قبل با سهیلا آشنا شدم و پس از مدتی که دیگر دلباخته اش شده بودم ادعا کرد که شوهر دارد و خواست تا دیگر مزاحمش نشوم و همیشه مرا تهدید می کرد که ماجرای دوستی مان را به همسرش می گوید.

 قتل زن مورد علاقه

وی افزود: وقتی فهمیدم که تهدیدهای سهیلا جدی است و از من به عنوان مرد مزاحم می خواهد شکایت کند تصمیم به انتقام گیری گرفتم و شب حادثه در جلوی خانه شان کمین کردم و وقتی آنها از میهمانی برگشتند آنها را هدف قرار دادم.
در ادامه روز 27 مهرماه بازسازی صحنه جنایت پارک وی با حضور بازپرس سجاد منافی آذر و ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران توسط عامل جنایت صورت گرفت.
پس از تحقیقات پلیسی عامل جنایت روز 7 آذرماه درجلسه آخرین دفاع در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به بازپرس منافی آذر گفت: من به سهیلا علاقه داشتم و از او می خواستم که از همسرش طلاق بگیرد تا با هم ازدواج کنیم اما او مرا تهدید می کرد و وقتی متوجه شدم تهدیدهایش جدی است برای انتقام گیری نقشه قتل زوج سرایدار را کشیدم و حالا پشیمانم.

 قتل زن مورد علاقه

وی افزود: شب حادثه در کمین نشستم تا اینکه سهیلا و همسرش سوار بر موتور به خانه بازگشتند که برای اجرای نقشه ام وارد عمل شدم و پشت سر آنها وارد پارکینگ  شدم و آنهارا از پارکینگ شرکت بیرون کشیدم و سپس اقدام به تیراندازی کردم.
بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل پس از جلسه آخرین دفاع دستور تحقیقات تکمیلی پرونده را صادر کرد تا پس از صدور کیفرخواست ، متهم برای صدور حکم پیش روی قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد.

 قتل زن مورد علاقه

رکنا

اخبار مرتبط:

قتل زن صیغه ای با شلوار در آپارتمان شیک اش! / اظهارات مشکوک امیر درباره مرگ زن صیغه ای خود

زن صیغه ای همسر اول عشق خود را بی رحمانه به قتل رساند

ماجرای دوستي در خيابان و قتل در اتاق اجاره اي !

قتل زن با رشته‌ای پارچه‌ای در حالی که پسرش در اتاق خواب بود

خيانت همسر و قتل مرد غريبه در اتاق خواب

همچنین ببینید
22 نفر در یک باجه تلفن ! تصاویر دیدنی
رامین ناصرنصیر، یک دیلماجِ تمام عیار ؛ بیوگرافی + تصاویر
تصاویر گودالی که ماشین پلیس را بلعید
تصاویر خارق‌العاده که فضاپیمای کاسینی از زحل گرفت
ارزش غذایی میگو و رازهایی در مورد طبخ میگو
شیرین کاری عروس خانم جانش را گرفت+تصاویر
هر بازی که گل می‌خورم خودم را از خوردن غذای مورد علاقه‌ام محروم می‌کنم!
واژگونی مرگبار یک تریلی حامل مواد شیمیایی ترکیه‌ای در بزرگراه تهران + تصاویر
چرا آیت‌ الله، حاضر نشد بنی‌صدر را احضار کند؟
سلفی های کشنده را ببینید + تصاویر

تازه های گوناگون