بازیگر جوان سینما که این روزها کشاورزی می‌کند

وی افزود: اتفاقاتی که برای فیلم «رستاخیز» افتاد بی تاثیر در کم کاری من نبود زیرا ما به خاطر این فیلم چندین سال گرفتار شدیم اما در نهایت این فیلم به بن‌بست خورد. با این شرایط انگیزه های آدم کور می شود و چشم انداز مثبتی نیز به آینده ندارد، این باعث می شود که فرد کمتر ریسک کند. می خواهم بگویم تمام این عوامل دست به دست هم داد تا من از فضای سینما و تلویزیون دور باشم، البته خستگی کار را هم کتمان نمی کنم.

آصفی عنوان کرد: به طور کلی دوست ندارم همزمان در چندین کار باشم. راستش را بخواهید هیچ وقت شهرت برای من موضوع جذابی نبوده است البته نمی گویم که شهرت چیز بدی است به هر حال یک موقع هایی وقتی دچار مشکل می شویم می تواند چاره ساز باشد اما در مواردی دیگر دردسرساز است و من این بخش قضیه را دوست ندارم به خاطر همین ترجیح می دهم کمتر دچار حاشیه شوم.

بازیگر نقش بکیر‌ ابن‌ حر در فیلم «رستاخیز» عنوان کرد: کار کردن در سینما جریانات خاص خود را دارد. باید در گروه ها و سیستم هایی باشیم و با افرادی معاشرت کنیم تا بتوانیم کار کنیم و با توجه به اینکه من در خارج از تهران زندگی می کنم و این روابط را ندارم خواه ناخواه روی روند بازیگری من تاثیر گذاشته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من در بوئین زهرای قزوین زندگی می کنم و در همین مدتی که کم کار شده ام به کار مزرعه داری و باغداری پرداخته‌ام.

همچنین ببینید
بازیگر «معمای شاه» سکته مغزی کرد
آتش زیر خاکستری که سینما را تهدید می‌کند
عزاداری بازیگر مرد برای جهل و نادانی +عکس
معرفی برترین فیلم های وسترن تاریخ سینما
فیلم:مراسم واقعی جنگیری ترسناک از یک زن جوان در کشور آذربایجان
اما استون شانس اول اسکار بهترین بازیگر زن
اظهار تاسف رامبد جوان درباره حاشیه‌ یک اتفاق
اظهار تاسف رامبد جوان برای سلفی بگیران حادثه ساختمان پلاسکو
بازیگر پیشکسوت در آی. سی. یو بستری شد +عکس
عکس/حضور دو بازیگر معروف تلویزیون در محل حادثه پلاسکو

تازه های فرهنگ و هنر