پیام باشگاه پرسپولیس درباره از دست رفتن بازیکن مورد علاقه برانکو

برانکو ایوانکوویچ روز گذشته اعلام کرد که فیلیپه ماچادو بازیکن برزیلی که فصل گذشته در تیم صبای قم توپ می زده و این فصل به تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل، یکی از جدی ترین گزینه های او در نقل و انتقالات تابستانی بوده و قصد داشته او را به پرسپولیس بیاورد.

شاید اگر این اتفاق می افتاد، به جای اینکه اکنون جنازه این بازیکن از کلمبیا به برزیل برده شود، در تهران و در اندیشه حضور در ورزشگاه آزادی و بازی مقابل ماشین سازی بود. اما گویا تقدیر او اینگونه نوشته شده بود.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی ضمن اعلام همدردی به مناسبت سانحه هوایی تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل، درگذشت بازیکن سابق باشگاه صبا را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: حوادثی از قبیل آنچه در سانحه هوایی اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه برزیل که در خاک کلمبیا روی داد، دل هر انسانی را در هر نقطه‌ای از دنیا به درد می‌آورد. در این میان بی‌تردید جامعه جهانی فوتبال با توجه به درگذشت اعضای تیم فوتبال چاپه کوئنزه، به شدت متاثر و اندوهگین است و آنچه این اتفاق را برای همه ما در فوتبال ایران اندوه بارتر می‌کند، درگذشت ماچادو بازیکن پیشین باشگاه صبای قم است.

ما در باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان و بازماندگان قربانیان این حادثه و تسلیت به باشگاه صبا، آرزو می‌کنیم حوادثی تلخ‌، ناگوار و گاه جانگداز چون انفجار تروریستی و غیر انسانی حله و برخورد قطارها که جمع کثیری از هموطنان عزیزمان از آن به شدت متاثر شدند و این سانحه را در آینده شاهد نباشیم.

برای دیدن اخبار ورزشی ساعت 24 روی ، خبر ورزشی کلیک کنید

جام نیوز

همچنین ببینید
دو اتفاق عجیب در لیست آسیایی پرسپولیس
هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال / پرسپولیس دست نیافتنی تر می شود
مایلی‌کهن؛ چه اشکالی دارد برانکو سرمربی تیم ملی شود
بند جنجالی در قرارداد برانکو با پرسپولیس فاش شد
مایلی‌کهن:چه ایرادی دارد برانکو جای کی‌روش را بگیرد؟
پرده برداری از بند جنجالی قرارداد برانکو / کی روش برود من فسخ می کنم!
برانکو کنار قهرمانان واقعی / آتش نشانی یعنی عشق و خطر (تصاویر)
عراقی جدید پرسپولیس باز سرکاری است؟
آقای برانکو!آقای کی‌روش! خدا نکند پس تسلیت‌های‌تان چیزی باشد
دلخوری برانکو باعث شد لباس آتش نشان ها را نپوشد

تازه های ورزش