مورینیو: صحبت‌هایم بین دو نیمه باعث پیروزی شد

مورینیو: صحبت‌هایم بین دو نیمه باعث پیروزی شد
به گزارش پارس نیوز،

سرمربی پرتغالی به علت اعتراض به تصمیم داور یک جلسه از همراهی تیمش محروم بود و شب گذشته این محرومیت را سپری می‌کرد ولی با این وجود تیمش توانست با دو گل از زلاتان و دو گل از مارسیال، وستهام را از پیش رو بردارد و 4-1 پیروز شود.

مورینیو پس از بازی درباره پیروزی تیمش گفت:" پس از گل آنها ما 10 دقیقه سر در گم بودیم و بازیکنان نتوانستند این را پنهان کنند زیرا وستهام با اولین شوتش بازی را به تساوی کشاند. ولی در نیمه دوم ما اعتماد به نفس بالایی کسب کردیم که هم زیبا بازی کردیم و هم پیروز شدیم، فوتبال هجومی، چیزی که هواداران دوست دارند ولی ما به نتیجه نیاز داشتیم. بین دو نیمه به آنها گفتم که امکان اینکه مثل نیمه اول انقدر خوب بازی کنیم وجود ندارد و به خاطر اینکه گل خوردیم دیگر نتوانستیم آنقدر زیبا بازی کنیم.

به آنها گفتم گل حریف را فراموش کنید. ما خیلی خوب بازی کردیم و باید اعتماد به نفسمان را بالا نگه داریم بنابراین فراموش نکنید که لایق گل خوردن نبودیم. فراموش کنید که در بین دو نیمه باید پیروز می‌بودیم و نیستیم. و بعد در نیمه دوم گل‌ها آغاز شد. گلزنی به علاوه عملکرد خوب یعنی خوشبختی واقعی."

همچنین ببینید
نظر مورینیو درباره رونی!
منصوریان در تمرین نصف و نیمه استقلال!
برخورد با بانوان بدنساز که عکس نیمه عریان خود را در فضای مجازی نشر می دهند
صحبت‌های ستاره موثر استقلال در پرگل‌ترین برد فصل آبی‌ها
حمودی: مقابل تراکتورسازی مستحق پیروزی بودیم اما از فرصت‌های‌مان استفاده نکردیم/ باید در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم
برخورد با بانوانی که عکس‎های نیمه عریان خود را در فضای مجازی انتشار می‌دهند
حمله شدید روزنامه پیروزی به تراکتورسازی به خاطر تولد بیک‌زاده!
امیدوارم منصوریان همچنان به جوانان بها دهد / استقلالی‌ها غرق این پیروزی نشوند / دیگر حق ندارند امتیاز از دست بدهند
آنالیز ستاره سابق استقلال از پیروزی در آبادان
حمله شدید روزنامه پیروزی به تراکتورسازی به خاطر تولد بیک‌زاده!

تازه های ورزش