دانشگاه صنعتی ارومیه دعوت از سعید جلیلی برای سخنرانی 16آذر را تکذیب کرد

دانشگاه صنعتی ارومیه دعوت از سعید جلیلی برای سخنرانی 16آذر را  تکذیب کرد
دانشگاه صنعتی ارومیه دعوت از سعید جلیلی برای سخنرانی 16آذر را  تکذیب کرد

خبر منتشر شده در فضای مجازی و در کانال تلگرام دانشجویان اصلاح‌طلب دربارۀ دعوت ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه از سعید جلیلی برای سخنرانی مراسم روز دانشجو این دانشگاه صحت ندارد.

به گزارش ایلنا از آذربایجان غربی و به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه، خبر منتشر شده در فضای مجازی و در کانال تلگرام دانشجویان اصلاح‌طلب در بارۀ دعوت ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه از سعید جلیلی برای سخنرانی مراسم روز دانشجو این دانشگاه صحت ندارد.

براساس اظهارات ریاست دانشگاه صنعتی ارومیه؛ برای سخنرانی مراسم روز دانشجو دانشگاه صنعتی ارومیه در سال ۱۳۹۵، پس از بررسی و تصویب در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی که مجوز برنامه‌های کلی دانشگاه را صادر می‌کند، یکی از مسئولین دولتی و یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به عنوان سخنرانان مراسم ۱۶ آذر دانشگاه صنعتی ارومیه انتخاب نمودند و طی نامه‌ای رسمی از آن‌ها دعوت به عمل آمد که تا بحال جواب قطعی از سوی آن‌ها دریافت نشده است.

فلذا دعوت از دکتر سعید جلیلی برای سخنرانی در مراسم روز دانشجوی این دانشگاه که با نیت‌های نامعلوم در شبکه مجازی و در کانال تلگرامی دانشجویان اصلاح طلب انتشار یافته است؛ بی‌اساس بوده و بدین وسیله قویاً تکذیب می‌شود.

دکتر عبدالهی شریف در پایان ضمن دعوت از سایت‌های خبری به رعایت تقوای رسانه‌ای در عصر اعتدال از رسانه‌هایی که به دنبال اختلاف‌افکنی هستند، خواست به جای مشغولیت به «این امور بی‌فایده»، در تحکیم وحدت ملی تلاش کنند.

همچنین ببینید
رکاب‌زدن بی‌وقفه برای نجات درخت‌ها+تصاویر
تکذیب ادعای کشف آثار تاریخی در مرودشت
تأکید وزارت کشور بر حمایت از سخنرانی‌های مجوزدار در آستانه روز دانشجو
نباید اجازه داد که کشوری طبق امیال خود اقدامی برای تضعیف توافق انجام دهد
قوانین وضع شده برای معلولان الزام‌آور نیست
شنا ورزش مناسبی برای رفع چاقی نیست
روغن حیوانی و دنبه برای افرادی که فعالیت بدنی ندارند مضر است

تازه های اخبار