ارزیابی آیت‌الله موحدی‌کرمانی از شاخص‌های یک حزب اصولگرا برای معرفی کاندیدای نهایی

ارزیابی آیت‌الله موحدی‌کرمانی از شاخص‌های یک حزب اصولگرا برای معرفی کاندیدای نهایی

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دبیرکل حزب ایران زمین معتقد است که احزاب اصولگرا بهتر است پیش از رسیدن به کاندیداهای نهایی برای انتخابات 96، مطابق با شاخص‌هایی آن‌ها را بررسی کنند.

ابوالقاسم رئوفیان، در خصوص گزینه‌های در حال بررسی حزب متبوعش برای انتخابات ریاست جمهوری 96، گفت: ما قبل از رسیدن به گزینه‌ها، قائل به یک جدول مکانیزه ارزیابی گزینه‌ها هستیم.
وی با اشاره به اینکه در شورای مرکزی حزب ایران زمین جدول ارزیابی گزینه‌ها تهیه شده است، متذکر شد: 7 معیار و 43 زیر مجموعه آن برای ارزیابی کاندیداهای خود مشخص کرده‌ایم که این جدول را هفته گذشته به آیت‌الله موحدی‌کرمانی ارائه دادیم.
رئوفیان در رابطه با ارزیابی آیت‌الله موحدی‌کرمانی از شاخص‌های حزب ایران زمین برای معرفی کاندیداهای نهایی انتخابات 96 تصریح کرد: نظر وی در رابطه با شاخص‌ها مثبت بود؛ منتها تاکیدش بر این بود که باید دقت شود تا کسی که در برگیرنده بیشترین امتیاز بر اساس شاخص‌ها است، به عنوان گزینه نهایی حزب برای انتخابات 96 معرفی شود.
دبیرکل حزب ایران زمین با بیان اینکه بهتر است دیگر احزاب اصولگرا نیز چنین جدولی را تنظیم کنند، گفت: در صورتی که همه احزاب اصولگرا، کاندیداهای خود را بر اساس چنین جداول و شاخص‌هایی مشخص کنند، شورای عالی جبهه اصولگرایان راحت‌تر می‌تواند گزینه نهایی را که دربرگیرنده بیشترین امتیاز نسبت به دیگر کاندیداها باشد، مشخص کند.

29219

همچنین ببینید
وزیر انرژی روسیه برای چندمین بار به تهران می‌آید
وزیر انرژی روسیه برای چندمین بار به تهران می‌آید
اوپک و غیر اوپک به توافق رسیدند بر سر کاهش تولید نفت/ جزییات درحال نهایی شدن
شمخانی: برای مقابله با هرگونه بدعهدی و بی‌مسئولیتی در برجام برنامه داریم
تفاهم نامه همکاری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل بین المللی محصولات کشاورزی امضا شد
امضای توافقنامه وزاتخانه های صنعت و کشور برای جلوگیری از قاچاق
کنفرانس دکو، راهی برای دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی است
فیلم/ناقوس مرگ برای زرافه‌ها به صدا درآمده است

تازه های اخبار