«رخدادهای بزرگ طبیعت» را از دست ندهید!

اما گاهی برنامه‌های ترکیبی یا مستند آنقدر خوب و جذابند که سریال‌ها و فیلم‌های نمایشی را پشت‌سر گذاشته و موفق می‌شوند نظر مردم زیادی را به خود جلب کرده و نام شبکه پخش‌کننده را بر سر زبان‌ها بیندازند؛ مثل برنامه «رخدادهای بزرگ طبیعت» که از شبکه تماشا در حال پخش است.

این برنامه مستند را شبکه‌های بی.بی.‌سی و دیسکاوری به صورت مشترک تهیه کرده‌اند. سازندگان این برنامه به مناطق مختلف دنیا سفر کرده و اتفاقات مهم طبیعت را با پیشرفته‌ترین دوربین‌ها ثبت کرده‌اند.

این مجموعه از نظر ساختار به اندازه خود اتفاقاتی که به تصویر کشیده شده، مهم و تاثیرگذار است. گروه بزرگی از بهترین محققان پشت این برنامه مستند هستند.

بهترین تصویربرداران مستند از همه امکانات زمینی، دریایی و هوایی استفاده کرده‌اند تا مثلا تاثیر مهاجرت ماهیان ساردین بر زندگی مرغان دریایی، کوسه‌ها و دلفین‌‌ها را ثبت کنند. تصاویر، کارگردانی، تدوین و متنی که برای این مستند نوشته شده آنقدر دقیق و عظیم است که بیننده نمی‌‌تواند حتی برای یک لحظه هم که شده چشم از تلویزیون بردارد.

نویسندگان متن مستند رخدادهای بزرگ طبیعت براساس تحقیقات پژوهشگران، متن‌های هدفمندی نوشته‌اند که ذهن بیننده را کاملا به این سمت می‌برد که خداوند با نظمی بسیار دقیق و به زیبایی هر چه تمام‌تر جهان هستی را خلق کرده و کوچک‌ترین حرکتی که در جهان رخ می‌دهد کاملا وابسته به حلقه‌های دیگر است و همه جهان یکپارچه و بی‌نظیر است.

داوود نماینده، گویندگی متن مستند رخدادهای بزرگ طبیعت را به عهده دارد. صدای او کاملا منطبق با تصایر است و کمک می‌کند در ساعات پایانی شب ذهن بیننده از آرامش و هماهنگی که در طبیعت وجود دارد، کاملا پر شود.

اگر دوست دارید شب‌هنگام سرشار از آرامش بخوابید و ته ذهنتان این حس تقویت شود که خداوند بر همه چیز احاطه دارد و همه اتفاقات فقط با برنامه‌ریزی او رخ می‌دهد، ساعت 10 شب تلویزیون خود را روی شبکه تماشا تنظیم کرده و ‌تصاویر فول اچ‌دی طبیعت را تماشا کنید.

طاهره آشیانی - جام‌جم

همچنین ببینید
نفیسه روشن با ظاهری متفاوت برروی جلد مجله پرشین در انگلیس + عکس/پاندایی بزرگ که با گردشگران سلفی می گیرد! + تصاویری دیدنی
نفیسه روشن با طاهری متفاوت برروی جلد مجله پرشین در انگلیس + تصاویر /پاندایی بزرگ که با گردشگران سلفی می گیرد! + تصاویری دیدنی
تنها آرزوی بزرگ فریدون آسرایی
بازیگران بزرگ کمدی به تلویزیون بازگشته‌اند
میدان ولیعصر(عج) و دیوارنگاره بزرگ بازداشت نظامیان آمریکایی
معرفی فیلم برای تماشا در صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت
شگفتی ها و ناکامان بزرگ جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۷
نواب صفوی:سینای "فارسی1" فقط یک ملیجک بوده و هست /صاحب بزرگ‌ترین سَر دنیا زیر تیغ جراحی+عکس
نواب صفوی:سینای "فارسی1" فقط یک ملیجک بوده و هست /صاحب بزرگ‌ترین سَر دنیا زیر تیغ جراحی+تصاویر
ساخت بزرگ‌ترین کتابخانه جهان اسلام در قم

تازه های فرهنگ و هنر