8 مدل چیدمان گلدان، در آپارتمان منزل شما

وب سایت چیدانه: یکی از لوازم دکوری که چهره ی دکوراسیون شما را دلنشن تر از قبل می کند گلدان ها هستند، گلدان ها را می توانید همراه با گل ها و یا به تنهایی برای تزیین دکوراسیون منزل خود استفاده کنید و زیبایی ظاهر دکوراسیون تان را دو چندان کنید. امروز در اینجا می خواهیم به طور اصولی به بررسی ایده ها و سبک های مختلف چیدمان گلدان در آپارتمان بپردازیم با ما همراه باشید.  
چیدمان گلدان همراه با گل
,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]

8 مدل چیدمان گلدان، در آپارتمان منزل شما - آکاگلدان،دکوراسیون داخلی

آکاایران: 8 مدل چیدمان گلدان، در آپارتمان منزل شمابه گزارش آکاایران: اولین روش استفاده از گلدان در فضای دکوراسیون، تلفیق آن با گیاهان خانگی می باشد. با انتخاب یک گلدان و گل خاص به سادگی می توانید ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید و زیبایی خاصی به آن ببخشید.


چیدمان کلکسیونی گلدان در آپارتمان

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


با انتخاب طیف خاصی از رنگ برای گلدان ها و یا جنس خاصی برای آن ها به سادگی می توانید چیدمان گلدان در آپارتمان خود را به شیوه ای مدرن انجام دهید و گالری شخصی خودتان را داشته باشید. این چیدمان بهترین ایده برای شلف ها و یا ویترین های ددکوری فضای خانه شما می باشد.  
همیشه لازم نیست چیدمان کلکسیونی گلدان ها را به فضای خاصی مثل ویترین اختصاص دهید و یک مجموعه ی عظیم از گلدان ها را در دکوراسیون خود جای دهید گاهی همانند تصویر می توانید فضای بالایی کابینت ها و کمد های خود را با خطی از گلدان های تک رنگ پر کنید و جلوه ای تازه به دکوراسیون داخلی تان ببخشید.
,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]
 


چیدمان هنرمندانه گلدان در آپارتمان

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


همان طور که می بینید برای چیدمان گلدان در آپارتمان تان می توانید از ایده ها و خلاقیت های خود کمک بگیرید. با ترکیب اشکال مختلف از گلدان ها در کنار هم  و یا ایجاد یک هارمونی و ترکیب رنگ خاص در بین آن ها و یا حتی انتخاب گلدان هایی با متریال مختلف می توانید مجوعه ای از دکوری های خاص برای کتابخانه و قفسه و یا شلف های خود در نظر بگیرید و ظاهر دکوراسیون خود را متمایز کنید.  


چیدمان گلدان در آپارتمان با یک سبک خاص

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


برای چیدمان گلدان در آپارتمان تان یک سبک خاص را در نظر بگیرید، این سبک می تواند هنر شرقی در طراحی گلدان ها باشد و یا مینا کاری و گلدان های لعابی ایرانی که در کنار هم ظاهر خاصی به دکوراسیون داخلی شما می بخشد و با نگاه کردن به آن ها به سادگی به آن کشور و حال و هوای دکوراسیونی اش سفر کنید.  
خوب است بدانید: برای چیدمان گلدان در آپارتمان خود نیازی نیست همیشه از گلدان هایی با جنس خاص استفاده کنید، با کمی خلاقیت می توانید ترکیبی خاص در دکوراسیون خود ایجاد نمایید.
,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


همان طور که در بند قبل گفته شد برای چیدمان گلدان در آپارتمان می توانید از گلدان هایی با اشکال مختلف، طرح ها و رنگ های متنوع استفاده کنید. کافی است با خلاقیت خود به شکل ماهرانه آن ها را کنار هم بچینید و ظاهر خاصی به دکوراسیون داخلی تان ببخشید.  


چیدمان مدرن گلدان در آپارتمان

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


برای چیدمان مدرن گلدان در دکوراسیون تان کافی اسن گلدان های ظریف و خاص، با سبک و سیاق امروزی را در دکوراسیون خود جای دهید و حتی برای انتخاب رنگ های آن می توانید از رنگ های مکمل دکوراسیون تان استفاده کنید.  


چیدمان گلدان در آپارتمان به سبک روستیک

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


با انتخاب گلدان هایی ساده با طرح و نقش های عامیانه و دست ساز و چیدمان آن ها دریک ویترین چوبی می توانید حال و هوای سبک روستیک را به فضای دکواسیون خود بیاورید. همچنین می توانید از گلدان های پتینه کاری شده که حال و هوای قدیمی و عتیقه را با خود دارد برای این سبک استفاده نمایید.


چیدمان گلدان در آپارتمان به سبک وینتیج

,گلدان،دکوراسیون داخلی,[categoriy]


با انتخاب گلدان های سفید لعاب کاری شده با رنگ های ملایمی همچون سفید به سادگی می توانید چیدمان گلدان در آپارتمان تان را به سبک وینتیج داشته باشید. با انتخاب لوازم جانبی مثل پرده های حریر ، مبلمان زنانه و نرم ، پارچه های گلدار می توانید به حس و حال سبک وینتیج و عاشقانه در فضای دکوراسیون تان قوت ببخشید.
همچنین ببینید
ترفندهای جالب و فوق العاده موثر برای برجسته کردن دکوراسیون داخلی منزل
گالری عکس و مجله دکوراسیون داخلی منزل
انتخاب رنگ دکوراسیون منزل با ترکیب رنگ های الهام گرفته از طبیعت
چونگی خرید بخاری برای منزل
6 راه کم هزینه و راحت برای جان بخشیدن به دکوراسیون داخلی منزل
ایده های جالب و خلاقانه برای تزیین شمع در منزل
10 ترفند جالب برای دکوراسیون آپارتمان های کوچک و دلباز کردن منزل
ترکیب رنگ های جسورانه و شیک برای دکوراسیون داخلی منزل
آموزش انتخاب درست رنگ ها برای دکوراسیون داخلی منزل
جادوی رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل

تازه های خانه و سبک زندگی