مرگ 2 خواهر خردسال بر اثر خفگی در حمام

به گزارش پارس نیوز،

سید احمد نورمحمدحسینی اظهار کرد: دو خواهر گرگانی شهروند فریدونکنار روز گذشته بر اثر خفگی ناشی از گازگرفتگی در حمام منزل خود به کام مرگ رفتند.

وی افزود: اسما و یسنا باقری خواهران چهار و هشت ساله متولد سال‌های 1391 و 1387 اهل گرگان بودند.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار تصریح کرد: این دو خواهر نونهال که از شهروندان فریدونکناری محسوب می شدند، روز گذشته در حمام منزل محل کار پدر خود در روستای شیرمحله دچار گازگرفتگی شده و جسم بی‌جان آنها به این بیمارستان منتقل شده است.

نورمحمدحسینی ادامه داد: جسد این دو خواهر نونهال از عصر روز گذشته تاکنون در سردخانه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان فریدونکنار نگهداری شده و سپس تحویل خانواده آنها می‌شود.

وی بیان کرد: تحویل اجساد بعد از صدور گواهی دفن از طرف پزشکی قانونی انجام می‌شود و در همین زمینه منتظر نظر کارشناسان پزشکی قانونی شهرستان و صدور گواهی دفن هستیم.

نورمحمدحسینی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود کمتر از 24 ساعت از مرگ این دو خواهر گذشته و در واقع این شهروندان فریدونکناری از روز گذشته یعنی چهارشنبه 10 آذر ماه در حمام خانه دچار گازگرفتگی، خفگی و مرگ شدند.

مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فریدونکنار گفت: با توجه به افزایش سرمای هوا و افزایش استفاده از لوازم گرمایشی، مردم نباید در حمام‌ها از بخاری و یا آبگرمکن استفاده کنند.

همچنین ببینید
دختری که دو خواهر و نامادری اش را به آتش کشید
محمد هاشمی: هیچ آثاری از خفگی و کبودی وجود نداشت!
قتل دردناک خواهر پس از بازگشت از زندان
حکم آزادی برای قاتل مزاحم خواهر
قتل خواهر ۲۱ ساله به دست برادر به خاطر حرف مردم
قتل خواهر 21 ساله به دست برادر
حرف مردم برادر را قاتل خواهر کرد!
حمام گله‌داری، از فراموش‌خانه تا جاذبه توریستی / تصاویر
رعایت نکات بهداشتی برای استفاده از حوله های حمام
ساماندهی حمام های مستعمل با پیشنهاد تغییر کاربری به فضای سبز

تازه های گوناگون