دورخیز پاشازاده برای حضور در استقلال

دورخیز پاشازاده برای حضور در استقلال

در باشگاه استقلال معمولا رسم بر این است که مربیان استقلالی برای رسیدن به کرسی سرمربیگری این تیم، رقابت پشت پرده شدیدی را دنبال می کنند و به اصطلاح برای خراب کردن دیگری تلاش می‌کنند.

گروه ورزشی: مهدی پاشازاده که شانس صعود با راه آهن به لیگ برتر را دارد از مهمترین گزینه‌های جانشینی منصوریان به شمار می رود.

دورخیز پاشازاده برای حضور در استقلال

به گزارش بولتن نیوز، در سال های اخیر هم شاهد که هر موقع قلعه نویی، مظلومی یا در حال حاضر منصوریان در راس کار بودند، دیگر مربیان استقلالی کمتر به حمایت از سرمربی وقت استقلال پرداخته اند. خیلی ها حتی فصل قبل می گفتند که منصوریان برای اینکه مظلومی نتیجه نگیرد، تلاش می کند. مسئله ای که البته صحت آن هیچگاه ثابت نشد و در حال حاضر هم منصوریان و مظلومی رابطه خوبی دارند و حتی پیش از داربی اخیر، منصوریان به ملاقات مظلومی رفت.

با این حال، اکنون منصوریان هم در در حال حاضر دارد شرایطی را تجربه می کند که فصل گذشته دامنگیر مظلومی شده بود و حالا که منصوریان خیلی خوب نتیجه نگرفته، گمانه زنی ها در مورد جانشین احتمالی سرمربی استقلال آغاز شده است. هر چند که مدیران استقلال از حمایت قطعی خود از منصوریان سخن می گویند اما حرف و حدیث ها به قوت خود باقی هستند و در صورتی که استقلال نتواند نتایج لازم را بگیرد قطعا بیشتر هم خواهند شد.

در این میان، چند استقلالی جوان سودای رسیدن به سمت سرمربیگری استقلال را دارند و از آنها به عنوان آلترناتیوهای منصوریان یاد می شود. فرهاد مجیدی یکی از این گزینه هاست که حتی در هفته های پایانی فصل قبل گفته می شد که برای جانشینی مظلومی با او صحبت شده است. البته مجیدی محبوب می خواهد با کسب تجارب لازم به استقلال بازگردد و فعلا نمی خواهد که بی گدار به آب بزند.

یکی دیگر از مربیانی که این روزها رویای رسیدن به نیمکت آبی ها را در سر می پرواند، مهدی پاشازاده است. این مدافع سابق استقلال و تیم ملی که معتقد است فلسفه و رویکرد او در فوتبال ایران کم نظیر است، اطمینان خاصی دارد که در آینده ای نزدیک هدایت آبی پوشان را برعهده خواهد گرفت و حتی از فحوای جدیدترین مصاحبه او اینگونه برداشت می شود که او قرار است او جانشین منصوریان شود. مسئله ای که البته با توجه به عدم تجربه مربیگری پاشازاده در لیگ برتر، خیلی بعید است.

دورخیز پاشازاده برای حضور در استقلال

او در جدیدترین صحبت های خود در مورد اینکه سرمربی استقلال می شود، گفته است: ” در این که من سرمربی استقلال می شوم شکی وجود ندارد؛ چون تیم های من فلسفه فوتبال دارند. با این حال الان وقت این صحبت ها نیست و باید اجازه بدهیم کادرفنی فعلی، آرامش داشته باشند”.

منصوریان باید هرچه زودتر تیمش را از این وضعیت شکننده خارج کند. همانطور که او روزی بالای سر مظلومی بود حالا سایه بلند مهدی پاشا را احساس می کند. تنها راه خروج از این وضعیت و سابه هم نتایج خوب است. نه نمایش برای سکوها و ریختن اشک احساسی. منصوریان روزهای بسیرا دشواری را پیش رو دارد و از حالا باید به فکر دور کردن سایه مربیان آلترناتیو باشد.

همچنین ببینید
تراکتور دست روی ستاره مورد نظر استقلال گذاشت
مصاف استقلال بحران‌زده با برزیلی‌ها/ بازی مرگ و زندگی در تبریز
آندو باید تعصبش را به استقلال ثابت کند و طلبش را ببخشد / من را باید قلعه نویی، دایی و پروین نقد کنند نه چینی
استقلال آغازگر سقوط فیروز کریمی
شمارش معکوس برای انفجار بمب استقلال
دلخوری چند آبی پوش پس از خریدهای جدید استقلال
بازیکن مدنظر استقلال به سیم آخر زد؛ رضایتنامه ام را بدهید!
یک خبر خوش دیگر برای پرسپولیس
تصمیم عجیب منصوریان برای فرار از بحران!
تا ریال آخر 2 میلیارد و سیصدم را می‌گیرم و از استقلال می‌روم

تازه های ورزش