تاکید سیدحسن خمینی بر توجه کردن به یاران روزهای غربت و سختی امام (ره)

تاکید سیدحسن خمینی بر توجه کردن به یاران روزهای غربت و سختی امام (ره)

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - جماران نوشت: سید حسن خمینی در دیدار با مردم لرستان ضمن اشاره به پیشگامی مردم لرستان در همراهی نهضت امام، بر ضرورت توجه به یاران روزهای غربت و سختی امام تأکید کرد.

همزمان با سالروز بیعت تاریخی مردم غیور لرستان با حضرت امام خمینی، جمعی از مردم این خطه ضمن تجدید بیعت خویش با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی، با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند

در این دیدار که در حرم مطهر امام راحل برگزار شد، یادگار گرامی امام در سخنانی، ضمن اشاره به پیشگامی مردم لرستان در همراهی نهضت امام، بر ضرورت توجه به یاران روزهای غربت و سختی امام تأکید کرد.

در این دیدار همچنین محسن صادقی فرزند شهید آیت الله صادقی از روحانیون برجسته استان لرستان و دبیرکانون یادآوران هفتم تیر در سخنانی به شرح وقایع تاریخی مربوط به بیعت مردم لرستان با امام خمینی پرداخت.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی، با اشاره به اینکه امام خمینی «خودباوری» را برای مردم ایران به ارمغان آورد،  بر پیروی از راه امام و تداوم حرکت در مسیر ایشان تأکید کرد.

29217

همچنین ببینید
حدیثی که سیدحسن خمینی برای آرامش بازماندگان آتش‌نشان‌ها در اینستاگرامش نوشت
روایت امام جمعه تهران از متانت خانواده هاشمی/ مراسم تشییع مانند ۹دی بود/از حادثه پلاسکو عبرت بگیریم
حضور سیدحسن خمینی در مجمع عمومی انجمن اسلامی پزشکان
نمی‌گذاریم در غیاب یاران امام تندروها به اهداف خود برسند
تاکید ترامپ بر "اتحاد" آمریکا در آستانه مراسم تحلیف
سخنان خواندنی سیدحسن خمینی درباره آیت‌الله هاشمی/از ردصلاحیت و مناظرات کذایی تا سرک کشیدن به اینترنت
حضور سیدحسن خمینی در مجمع عمومی انجمن اسلامی پزشکان
واکنش اینستاگرامى سیدحسن خمینى به حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو
۷ اخطار در ۳ سال گذشته به مالکین ساختمان پلاسکو داده شد/ ۴۵ درصد ساختمان‌های بزرگ اخطاریه آتش‌نشانی گرفته‌اند/ وزارت کار باید به اخطاریه‌های پلاسکو توجه می‌کرد

تازه های اخبار