تصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست ها

تصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست ها
کشته و ناپدید شدن 67 فوتبالیست مشهور و معروف جهان در پی سقوط هواپیما

 

 

هواپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال چاپِکونز که از بولیوی عازم فرودگاه مدلین واقع در شهر ریونگروی کلمبیا بود، دچار سانحه شد و در این کشور سقوط کرد.

 

این هواپیما 72 مسافر داشت که اعضای تیم چاپِکونز، فینالیست جام سودآمریکانای امسال هم جزو آنها بودند. چاپِکونز طبق برنامه قرار بود بامداد پنجشنبه به وقت تهران در فینال جام سودآمریکانا به مصاف اتلتیکو ناسیونال کلمبیا برود.

 

به گزارش ناز وب، کمیته عملیات اضطراری و فرودگاه رینگرو با انتشار بیانیه‌ای مشترک دلیل اصلی سقوط این هواپیما را مشکل الکتریکی اعلام کرده‌اند، این در حالی است که گزارش‌های اولیه دلیل سقوط هواپیما را کمبود سوخت اعلام کرده بودند.

 

طبق گزارش‌های منتشر شده این هواپیما که 72 سرنشین و 9 خدمه داشت، در لحظه سقوط منفجر نشده و هواپیما به دو نیم تقسیم شده و همین امیدها را برای زنده ماندن افراد بیشتری افزایش می‌دهد.

 

گزارش شده است که 5 نفر از مسافران جان سالم به در برده‌اند. علت سقوط هواپیما اشکال الکتریکی عنوان شده است. کنفدراسیون فوتبال آمریکای لاتین از تعلیق همه بازی ها تا اطلاع ثانوی خبر داده است.

 

تصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست هاتصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست ها

The post تصاویری دلخراش از سقوط هواپیمای فوتبالیست ها appeared first on نازوب.

همچنین ببینید
آخرین مکالمه خلبان هواپیمای سقوط کرده فوتبالیست ها! / عکس
فوتبالیست مشهور ایرانی مدل شد! +عکس
آناهیتا همتی بازیگر زن ایرانی، در حال سقوط آزاد در استرالیا! /عکس
راز تنها زن زنده مانده هواپیمای فوتبالیست ها فاش شد! عکس
سقوط وحشتناک زن ژیمناستیک کار + عکس
پست على دايى در پى سقوط هواپيما در كلمبيا و فوت ماچادو+ عکس
سقوط هواپیما و مرگ دردناک بازیکنان فوتبال/ پرچم سیاه فوتبال آمریکای جنوبی برافراشته شد
شاگرد سابق علی دایی در فهرست سقوط کرده ها در سانحه هوایی + عکس
سقوط هواپیمای حامل بازیکنان یک باشگاه فوتبال
تصاویری وحشتناک از کشته شدن زائران ایرانی در حله عراق

تازه های گوناگون