روش هایی که خانم ها به ارگاسم می رسند

نکاتی که زنان را به ارگاسم نزدیک تر می کند …

 

ارگاسم زنان و رابطه جنسی

رابطه زناشویی باید هردوطرف را راضی نگه دارد و یک رابطه جنسی موفق باید با ارگاسم و ارضای طرفین همراه باشد.

 

 
ارگاسم‌های زنانه را به حداکثر برسانید

علاوه بر تولید مثل، لذت بردن نیز هدف رابطه جنسی است. مطالعات نشان می‌دهند، اکثر زنان واقعا از رابطه جنسی لذت نمی‌برند و یا به ندرت به ارگاسم می‌رسند. احتمالا دلیل به ارگاسم نرسیدن این است که واقعا نمی‌دانند چگونه این موضوع قابل دست یافتن است.

 

 
زنان در رابطه جنسی به پیش‌ نوازی نیاز دارند

برای تقویت ارگاسم‌، باید ریلکس کرده و فقط از لحظات صمیمانه بین خود و همسرتان لذت ببرید. نباید خیلی جدی روی رسیدن به ارگاسم تمرکز کنید. اگر طی رابطه جنسی، ذهنتان خیلی درگیر افکار و نگرانی‌های این چنینی باشد، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کاهش می‌یابد. درعوض باید روی بدن همسرتان تمرکز کنید و اینکه چطور با شما پیوند می‌خورد و به شما واکنش می‌دهد. به این ترتیب، می‌توانید بیشتر روی حرکات و حس‌های بدنتان تمرکز کنید.

 

ذات و ماهیت اصلی رابطه جنسی حس کردن، واکنش دادن و لذت بردن است. در اوج لحظات، شما و همسرتان حتی بدون پیش‌نوازی به سراغ رابطه جنسی می‌روید. گاهی‌اوقات هیجان رابطه جنسی آنقدر قوی است که به یک سکس سریع ختم می‌شود و درنتیجه زمان پیش‌نوازی کاهش می‌یابد.

 

پیش‌نوازی نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم دارد، زیرا می‌تواند شما را به اوج لذتی جاودان برساند. پیش‌نوازی شامل در آغوش گرفتن‌، نوازش کردن و بوسیدن می‌شود.در این لحظات، ضربان‌قلب شما افزایش یافته، دستگاه تناسلیتان متورم شده، تندتر نفس می‌کشید و ترشحات زیادی خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش‌نوازی در رابطه‌جنسی نباید فراموش شود.

 

 
با همسرتان در حین رابطه جنسی صحبت کنید

حرف زدن با همسرتان حین رابطه‌ جنسی نیز یکی از جنبه‌های مهم در تقویت ارگاسم است. وقتی خواسته‌ها و نیازهای جنسی خود را با همسرتان مطرح می‌کنید، برای شما و همسرتان رسیدن به اوج لذت آسان‌تر خواهد شد. حرف زدن درمورد چیزهایی که هر دوی شما در رابطه‌ جنسی می‌خواهید، پیوند جنسی بین شما را هیجان ‌انگیز‌تر و قوی‌تر خواهد کرد. معمولاً این زنان هستند که مکالمه را شروع می‌کنند. بهتر است اینگونه مسائل را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان بیان کنید.

 

بیشتر ببینید و بخوانید

همچنین ببینید
فارع التحصیلان چه رشته هایی بیکار نمی مانند؟!
پول هایی که از طریق سینما و شبکه نمایش خانگی شسته می شوند!
نقشه دسترسی به پلاسکو و خیابان هایی که مسدود شده منتشر شد/ عکس
خسارتی که خودرو خانم بازیگر از اتوبوس شرکت واحد دید!
بزرگمهر حسین پور و گرفتاری هایی که ذهن های منجمد و عوام گرا ایجاد می کنند!
درمان فیبروئید های رحمی و تاثیر آن بر زندگی جنسی خانم ها
سیگار کشیدن دختر خانم ها و دلایل روان شناسی آن
اخراج خانم مهماندار بخاطر خوردن غذا! عکس
خانم ها این حرف ها را به همسرتان نزنید!
خانم بدنساز هنجارشکن دستگیر شد

تازه های گوناگون