۳ وزیر دولت به صحن علنی مجلس می‌روند

مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت تا وکلای ملت در این جلسات به بررسی طرح‌ها و لوایح مختلف بپردازند.

براساس اعلام هیئت رئیسه مجلس، نمایندگان در جلسات علنی هفته آینده خود بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره لایحه تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزش و پرورش غیردولتی اعاده شده از شورای نگهبان، و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس درباره طرح یک‌فوریتی اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس را در دستور کار دارند.

همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی درباره طرح استفساریه قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی درباره لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه مبارزه با جرائم سازمان یافته بین ایران و لهستان و گزارش کمیسیون عمران درباره لایحه اصلاحات پیوست کنوانسیون بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا مورخ 1974 و آیین‌نامه بین المللی امنیت کشتی‌ها و تسهیلات بندری در دستور کار مجلس قرار دارد.

نمایندگان پارلمان در جلسات هفته آینده مجلس گزارش کمیسیون انرژی درباره لایحه موافقت‌نامه همکاری بین ایران و آذربایجان در زمینه ادامه ساخت و بهره برداری و استفاده از منابع آب و انرژی سدها و نیروگاه‌های برق آبی خداآفرین، قیزقلعه‌سی به‌روی رودخانه ارس، گزارش کمیسیون اجتماعی درباره لایحه اساسنامه انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی (ساتبا) و گزارش کمیسیون عمران درباره طرح اصلاح بند (ه) تبصره (1) قانون بودجه سال 1395 و گزارش این کمیسیون درباره طرح استفساریه قانون اصلاح بند (ی) تبصره 2 قانون بودجه سال 94 کل کشور و بند (ه) تبصره (1) قانون بودجه سال 1395 کل کشور را در صحن علنی بررسی می‌کنند.

همچنین وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دادگستری و علوم، تحقیقات و فناوری برای پاسخگویی به سؤالات عبدالرضا مصری نماینده کرمانشاه، محمد دهقان و نادر قاضی‌پور نمایندگان چناران و ارومیه و نصرالله پژمان‌فر نماینده مشهد در جلسات هفته آینده مجلس حضور می‌یابند.

29217

همچنین ببینید
وزیر ارشاد: نظارت بر شبکه‌های اجتماعی محدودیت نیست
بحث آسیب های اجتماعی در دولت تدبیر و امید مورد توجه جدی قرار گرفت
روند قانونی انتقال نمایشگاه‌ها به شهر آفتاب پیگیری می‌شود
نوبخت: انفصال از خدمت من و وزیر افتصاد شایعه است / فردی که این دروغ را گفته تحت تعقیب است/دولت با 23 میلیارد دلار فروش نفت کشور را اداره می‌کند

تازه های اخبار