تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی‌رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی‌کنم چون «شَر» می‌شود!

ابراهیم آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد عملکرد جعفر کاشانی و محمد زادمهر، دو عضو فوتبالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر همه نگاه‌ها را به سمت موقعیت‌های گلزنی زیادی که مهدی طارمی از دست داده، منحرف کرده‌اند تا با این کار، مردم را تحریک کنند. عملکرد دو عضو فوتبالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مخصوصاً کاشانی بسیار ضعیف بوده است. زادمهر هم که بیشتر روزهای سال اصلاً در ایران نیست.


وی ادامه داد: قرار بود من یک کمیته فنی قوی در باشگاه پرسپولیس تشکیل دهم تا هم بر کارکرد فنی باشگاه نظارت کنیم و هم به آکادمی و تیم‌های باشگاه سر و سامان دهیم اما من را سر کار گذاشتند. در واقع کاشانی این اجازه را نداد. تا زمانی که کاشانی در پرسپولیس باشد، این باشگاه به هیچ جا نمی‌رسد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس پیشکسوتان زیادی دارد که می‌توانند مدیرعامل این تیم باشند. کسانی مانند محمد دادکان که هم مردم او را دوست دارند و هم چهره‌های شناخته شده‌ای هستند اما مدیران کنونی پرسپولیس را کسی نمی‌شناسد. در نهایت مردم ما را می‌شناسند و حال پرسپولیس را از ما می‌پرسند.

آشتیانی خاطرنشان کرد: احتمالاً حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای کاشانی و زادمهر منفعتی دارد وگرنه تا حالا استعفا داده بودند. من اگر حرفی می‌زنم، دلم برای پرسپولیس می‌سوزد. مسئولان فعلی باشگاه از پیشکسوتان متنفر هستند ولی ما حقی نمی‌خواهیم و تنها روی پرسپولیس تعصب داریم. مردم در خیابان از ما سؤال می‌کنند و پیگیر اخبار تیم هستند. مدیران باشگاه اصلاً با پیشکسوتان مشکل دارند. در حالی که ما می‌گوییم باشگاه نه آکادمی و نه تیم پایه دارد که فردا پرسپولیس را از خرید بازیکن بی‌نیاز کند.

وی در مورد تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر برگزاری تمرینات پشت درهای بسته تأکید کرد: زمان ما اصلاٌ چنین اتفاقی رخ نمی‌داد. باید اجازه دهند هواداران به محل تمرین تیم بیایند. به نظر من حتی باید هرازگاهی از هواداران و خبرنگاران پذیرایی کنند. حضور هواداران به بازیکن هم انگیزه می‌دهد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شنیده می‌شود سرپرست این تیم توانایی کنترل حواشی را ندارد و به همین دلیل تصمیم به برگزاری تمرینات پشت درهای بسته گرفته شده، گفت: من در مورد محمود خوردبین صحبت نمی‌کنم چون «شَر» درست می‌شود اما این موارد همگی نشانه ضعف مدیریت است.

همچنین ببینید
خطر کسر امتیاز فعلا پرسپولیس را تهدید نمی کند / وکلای مربی پرتغالی را مضطرب و عصبانی بودند
صدرنشین فرانسه به کمک پرسپولیس می آید!+عکس
اقدام عجیب کی روش از ترس هواداران پرسپولیس (همشهری ورزشی)
خطر کسر امتیاز فعلا پرسپولیس را تهدید نمی‌کند/ وکلای ژوزه از دفاعیات ما اضطراب داشتند
استقلال جوانه زد/گوچی،آقای گل هلند/کی روش ایران نیست!/وحشت لیگ از قدرت پرسپولیس
ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر گسترش فولاد
طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای "هواداران" پرسپولیس رایگان شد
صحبت‌های ستاره موثر استقلال در پرگل‌ترین برد فصل آبی‌ها
دستور برانکو برای تمدید فوری قرارداد این بازیکن پرسپولیس
هافبک استقلال گزینه جدید پرسپولیس در روزهای آخر نقل و انتقالات

تازه های ورزش