واکنش رویانیان به عملی نشدن وعده‌اش

به گزارش پارس نیوز،

 محمد رویانیان درمورد حضورش در مراسم سالگرد نجی‌الله (باقر) حسینی اصل هوادار فوت‌شده پرسپولیس در جریان بازی این تیم با نفت گفت: وظیفه‌ام بود که در مراسم آن مرحوم شرکت کنم. من مطلع شدم که او همشهری و هم‌ولایتی من است و بسیاری از هم‌روستایی‌های او از بستگانم هستند. من در این مراسم هم به عنوان هوادار و هم به عنوان هم‌ولایتی شرکت کردم.

وی ادامه داد: با مدیران بیمه جلسه گذاشتم و باشگاه پرسپولیس هم پیگیری می‌کند تا بتوانیم برای خانواده آن مرحوم کاری انجام بدهیم. فردوسی‌پور در برنامه 90 نشان داده که برای یک هوادار فوت‌شده باشگاه‌ها و بازیکنان و هواداران چه کارهایی انجام می‌دهند. در همان زمان فوت این هوادار هم من به همراه مهدی تاج و حبیب کاشانی به منزل آن مرحوم رفتیم و علاوه بر پیگیری‌های بیمه قول دادیم که خانه‌ای 50-40 متری برای خانواده آن مرحوم تهیه کنیم و اکنون وظیفه داریم به قول‌مان عمل کنیم.

مدیرعامل اسبق پرسپولیس تصریح کرد: مهدی تاج قول داد 100 میلیون تومان از طریق فدراسیون پرداخت کند و دستور پیگیری هم داد. ما و کاشانی هم قرار بود هر کدام 50 میلیون تهیه کنیم و خانه‌ای 200 میلیون تومانی برای این خانواده بخریم. آنها حتی به خرید خانه 150 میلیون تومانی هم راضی هستند. ما این قول را در رسانه‌ها داده بودیم و اکنون باید به این مسئله عمل کنیم. تاج، کاشانی و خود من مسئول هستیم. هوادار فوت‌شده پرسپولیس بازی‌های زیادی را به ورزشگاه می‌آمد و با وجود سن و سالی که داشت، همواره هوادار پرسپولیس بود و خانواده نجیبی داشت.

همچنین ببینید
واکنش منصوریان به صحبتهای مهمترین منتقدش
واکنش منصوریان به صحبتهای زمانی
واکنش منصوریان به صحبتهای زمانی؛ هم مدیرعامل حامی من است هم رئیس
واکنش قلعه نویی به اظهارات منصوریان
وعده مهم و تاریخی وزیر ورزش برای فوتبال ایران/آقای سلطانی‌فر کاش قبلش این تاریخچه را بخوانید
واکنش زمانی به احتمال برکناری منصوریان
واکنش جالب علی کریمی به صدرنشينی پرسپولیس+عکس
واکنش ستاره ترک تبار بارسلونا به انفجارهای ترکیه: لعنت به ترور
واکنش تند منصوریان به انتقاد هیات مدیره
واکنش هواداران تراکتور به انتشار ویدئوی عجیب

تازه های ورزش