رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران می‌آید

رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران می‌آید

ورزش > ورزش‌های دیگر - همشهری آنلاین:
مجمع جهانی اتومبیلرانی از روز دوشنبه (۸ آذر) در شهر وین اتریش با حضور تمامی کشورهای عضو از جمله ایران شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني، طی دو روز از شروع به كار مجمع جهاني اتومبيلراني، محمود صيدانلو، رئیس فدراسیون اتومبیلرانی کشورمان كه با يك بسته پيشنهادي پربار راهي وين شده بود، خوشبختانه در ملاقات با جان تات، رئيس فدراسيون جهاني اتومبيلراني توانست امتيازات خوبي براي كشورمان بگیرد.

رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني در جلسه اي كه خيلي هم طولاني تَر از وقت اختصاص داده شده به طول انجاميد ، گفت و گوي مفصلي با رئيس فدراسيون جهاني داشت و به ارائه جزئيات پيشنهادها پرداخت.

جان تات با اشاره به اين كه كاملا در جريان فعاليت هاي فدراسيون اتومبيلراني ايران قرار دارد، با پذيرش موارد پيشنهادي كشورمان از جمله برگزاري مسابقات بين المللي آفرود و رالي در ايران و برگزاری كنگره علمی بين المللی و همچنين مسابقات رالي خاورميانه در بخش بانوان با حضور كشورهاي مسلمان اظهار داشت: من كاملا در جريان فعاليت هاي فدراسيون اتومبيلراني ايران قرار دارم و به دليل فعاليت خوب مسابقاتي و توجه به مسائل آموزشي، فدراسيون شما را نامزد پاداش ويژه در سال ٢٠١٧ كردم.

وي همچنين با اشاره به علاقه مندي اش براي بازديد از امکانات ايران و شهر تاريخي شيراز، دعوت صيدانلو را براي حضور در مسابقات بين المللي مرك ٢٠١٧ پذيرفت و در پايان هم گفت: براي برگزاري مسابقات جهاني اميدوارم كه طی انجام دو رويداد بين المللی بشود كار حاميان مالی شما را بررسي كرد و بعد تصميم گرفت.

رئيس فدراسيون اتومبيلراني همچنين قرار است ديدارهايي هم با ساير همتاهای خود از كشور هاي مختلف در خصوص مشاركت آنها در تورنمنت های ايران و همكاری های دو جانبه داشته باشد.

همچنین ببینید
سلطان هت‌تریک لیگ برتر ایران کیست؟
داوران دیدارهای دوستانه ایران و روسیه مشخص شدند
واکنش وزیر ورزش به عکس جنجالی بانوی موی تای کار ایران
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد با آدیداس
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره قرارداد با آدیداس
آناستازی: با مسئولان فدراسیون ایران مذاکره کردم
 فدراسیون فوتبال در خصوص مذاکره با آدیداس اطلاعیه داد
مربی سرشناس کشتی ایران درگذشت
تظاهرات علیه رئیس جمهور کره جنوبی‎/تصاویر
 قیمت بلیت بازی ال‌کلاسیکو به پول ایران مشخص شد

تازه های ورزش