جسد این مرد به دلیل یک طلسم هرگز فاسد نمی شود! + عکس جسد مرد

,[categoriy]

جسد این مرد به دلیل یک طلسم هرگز فاسد نمی شود! + عکس جسد مرد -آکاجسد این مرد به دلیل یک طلسم هرگز فاسد نمی شود! + عکس جسد مرد -آکا

آکاایران: جسد این مرد به دلیل یک طلسم هرگز فاسد نمی شود! + عکس جسد مرد

آکاایران: جسد مرد به دلیل طلسم فاسد و تجزیه نشده! + عکس جسد

بعد از چندین سال که جسد این پیرمرد مشاهده شد مردم بسیار تعجب کردند. گویا در قسمت شکم این مرد خالکوبی شده بود و کلمات عجیبی روی آن نوشته شده بود که باعث شده است جسد این مرد در آن قسمت ها همچنان سالم باقی بماند و دچار تجزیه نشود.

به گزارش آکاایران: جسد یک مرد بخاطر نوشته شدن کلماتی عجیب و جادویی روی پوست بدنش باعث ایجاد جنجال در بین مردم شده است ! چرا که کل بدن این مرد بعد از سالها از فوتش تجزیه شده و پوسیده بجز پوست شکم او که همچنان سالم باقی مانده است ! به گزارش ایران ناز روی شکم این مرد عباراتی جادویی  خالکوبی شده است!

کارگران یک قبرستان جنازه ای را پیدا کردند که پوستش سالم مانده است. کارگران یک قبرستان در تایلند یک جنازه در حال تجزیه را پیدا کردند که پوست روی شکم او بعد از چندین سالی که از دفن کردنش می گذرد، سالم مانده است.

,[categoriy]

کسانی که این جنازه را پیدا کردند در حال تمیز کردن و مرتب کردن قبرستانی دوردست در موکداهان در مرز بین تیلند و لائوس بودند.این نکته در مورد پیدا کردن جنازه تعجب داشت که کل بدن جنازه در زیر خاک در حال تجزیه بوده است اما پوست روی شکم آن هیچ آسیبی ندیده بود و دور استخوان هایش آویزان بود.

,[categoriy]

کسانی که این جنازه را پیدا کرده اند معتقدند دلیل تجزیه نشدن پوست آن داشتن خالکوبی است که مربوط به جادوی سیاه می شود و از پوست او در برابر تجزیه شدن مقاومت کرده است.

,[categoriy]
عکس جسد پیرمرد که بعد از چند سال نپوسیده!

همچنین : عکس های وحشتناک تجزیه جسد انسان پس از مرگ (18+)

همچنین ببینید
دلیل احساس سرما چیست؟
این کودک زیبا هرگز نمیخندد +تصاویر
مغز بزرگتر مردان دلیل بر باهوش تر بودن آن هاست؟!
دلیل عجیب مرد سنگاپوری برای ازدواج با مار کبری
دلیل عدم حضور «ترانه علیدوستی» در فیلم کیانوش عیاری +تصاویر
ریزش یک خیابان در توکیو به دلیل حفاری های مترو
۹ عبارتی که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند
۹ عبارتی که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند
۹ عبارتی که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند
آسانسوری که هرگز نمی ایستد!

تازه های سرگرمی