واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

یورگن کلوپ در کنفرانسی خبری در خصوص مصدومیت کوتینیو و شایعات تقویت خط حمله تیمش در فصل نقل و انتقالات زمستانی با مهاجمانی همچون سردار آزمون گفت: ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست. 


کلوپ ادامه داد: ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست. 
واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد.

کلوپ خاطر نشان کرد: تا زمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد. کلوپ در مورد مصدومیت و غیبت کوتینیو هم گفت: کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است اما ما یک تیم هستیم و غیبت او نمی تواند بهانه ‌ای برای ما باشد.
 

واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

منبع:11نیوز
همچنین ببینید
آزمون زیر ذره‌بین نماینده لیورپول
سردار ایرانی زیر ذره‌بین نماینده لیورپول
نمره خوب آزمون مقابل زنیت
زمستان سرنوشت ساز برای عزت‌اللهی و آزمون
آزمون و جهانبخش به تیم های بزرگ اروپا می روند/دست از سر طارمی بردارید!
واکنش تند مهدی طارمی به منتقدانش و لقب گل نزن!
واکنش تند مهدی طارمی به منتقدانش!
واکنش یک ایرانی به کریم بنزما
ادعای جدید دیلی استار:آزمون در لیورپول
نمره خوب آزمون در هفته هفدهم لیگ برتر روسیه+عکس

تازه های ورزش