واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

یورگن کلوپ در کنفرانسی خبری در خصوص مصدومیت کوتینیو و شایعات تقویت خط حمله تیمش در فصل نقل و انتقالات زمستانی با مهاجمانی همچون سردار آزمون گفت: ما همیشه استعدادهای بالقوه را زیر نظر داریم اما این به معنای خرید آنها نیست. 


کلوپ ادامه داد: ما به طور تمام وقت در حال کار هستیم و بخشی از این کار زیر نظر گرفتن بازار نقل و انتقالات و استعدادهاست اما این به معنای این نیست که ما حتماً آن بازیکنان را به خدمت خواهیم گرفت، بلکه ما فقط می خواهیم از اتفاقات اطراف خود مطلع باشیم، در واقع من بازیکنان مد نظر شما را حتی قبل از مصدومیت کوتینیو زیر نظر داشتم اما باز هم می گویم این لزوماً به معنای اضافه شدن آنها به لیورپول نیست. 
واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

سرمربی آلمانی لیورپول ادامه داد: ما از هم اکنون خیلی از برنامه‌های خود را چیده‌ایم مانند برنامه های تابستان و حتی محل اردوی تیم اما در خصوص خرید بازیکن جدید همه چیز به شرایط تیم و اینکه آیا باز هم بازیکنی مصدوم خواهد شد یا خیر بستگی دارد.

کلوپ خاطر نشان کرد: تا زمانی که فکر می کنم بازیکنان جوان ما می‌توانند جای مصدومان را پر کنند به خرید بازیکن جدید فکر نمی‌کنم اما هر زمانی که به این نتیجه رسیدم بازیکن جدید نیاز داریم این کار را خواهم کرد و در غیر این صورت قرارداد جدید بسته نخواهد شد. کلوپ در مورد مصدومیت و غیبت کوتینیو هم گفت: کوتینیو بازیکن بسیار خوبی است اما ما یک تیم هستیم و غیبت او نمی تواند بهانه ‌ای برای ما باشد.
 

واکنش یورگن کلوپ به خبر خرید سردار آزمون +عکس

منبع:11نیوز
همچنین ببینید
آزمون، جهانبخش و هم‌تیمی قوچان‌نژاد در لیست PSV آیندهوون
آزمون: کی‌روش خودش تمایل دارد به ما مشاوره فنی بدهد/ در اردوی تیم ملی به نام بازیکنان نگاه نکردیم
جرارد: نباید اطمینان به کلوپ را از دست داد
واکنش رضاییان به عدم حضورش در ترکیب
واکنش علی دایی به فاجعه پلاسکو + عکس
برانکو ایوانکوویچ و واکنش به حادثه ساختمان پلاسکو
علی پروین به فاجعه پلاسکو واکنش نشان داد
بیانیه جدید باشگاه تراکتورسازی در واکنش به تیتر روزنامه پیروزی
واکنش منشا به جدایی اش از پیکان
واکنش قوچان‌نژاد به هت‌تریک اروپایی‌اش

تازه های ورزش