این بازیکن قرار است خیال منصوریان را راحت کند

 به زعم بسیاری از کارشناسان، کار استقلال درست از روزی خراب شد که روزبه چشمی دچار پارگی رباط صلیبی شد و دیگر قادر به همراهی آبی پوشان نبود. جدایی این بازیکن به دلیل آسیب دیدگی همان و آسیب پذیر شدن استقلال در ساختار دفاعی و البته فاصله گرفتن این تیم از روزهای اوج نیز همان.

 
تا روزی که روزبه چشمی برای استقلال بازی می‌کرد، کمتر کسی متوجه نقش پررنگ او در ساختار دفاعی این تیم بود. خلاء «چشمی» درست از روزی به چشم آمد که وی دیگر در خدمت آبی پوشان نبود. به زعم خیلی‌ها استقلال روزی قهرمانی لیگ را از دست داد که این عنصر دفاعی-تخریبی را بر اثر مصدومیت از دست داد.
 
علیرضا منصوریان که می‌دانست لااقل یک نیم فصل قادر به استفاده از این بازیکن نیست، بعنوان مکمل «امید ابراهیمی» و جانشین «روزبه چشمی»، «فرشید باقری» را جذب کرد. البته به جز باقری، بازیکنان دیگری از جمله «فرشید اسماعیلی» هم در این پست مورد آزمایش قرار گرفتند. اما واقعیت این بود که هیچ یک از گزینه ها برای استقلال و منصوریان، روزبه چشمی نشدند.
 
حال این بازیکن آخرین مراحل درمانی‌اش را هم طی کرده و مدتی است که همراه با دیگر همی تیمی هایش تمرینات خود را آغاز کرده است. «روزبه» از ابتدای نیم فصل دوم با قرار گرفتن نامش در لیست، قادر به همراه شدن با تیم منصوریان است تا خیال سرمربی‌آبی ها بابت داشتن یک هافبک دفاعی خوب راحت شود.
 
روزبه چشمی در واقع همان بازیکنی است که قرار است ساختار -آسیب پذیر- دفاعی استقلال را ترمیم کرده و خیال منصوریان و تیمش را از این بابت راحت نماید.
 
منبع: مهر

همچنین ببینید
پیغام بازیکن مازاد منصوریان به مسئولان استقلال
قول و قرار گوچی با یک داور!
کتک زدن مربی و بازیکن در لیگ دسته سه فوتبال! (عکس)
کتک زدن مربی و بازیکن درفوتبال ایران+عکس
اولین بازیکن از استقلال جدا می شود
احتمال جدایی دو بازیکن برزیلی سایپا در نیم فصل
بازیکن پدیده، بازی با پرسپولیس را از دست داد
مربی پرسپولیس خطاب به بازیکن ملی‌پوش: جایی در ترکیب ثابت نداری!
منصوریان و رفقا علیه رحمتی / طارمی رودروی برانکو!
عکس/ کری بازیکن بارسلونایی استقلال برای رئالی‌ها

تازه های ورزش