احتمال پیوستن کاپیتان شاختار به بارسلونا

احتمال پیوستن کاپیتان شاختار به بارسلونا
به گزارش پارس نیوز،

در بارسلونا همه می دانند که نقل و انتقالات زمستانی فرصتی مناسب برای انتقال الکس ویدال و پیدا کردن جانشینی مناسب برای این بازیکن است. ویدال که با انریکه به مشکل برخورد کرده، در جستجوری پیدا کردن راهی برای جدایی از بارسلونا است و به احتمال قوی همین زمستان به صورت قرضی به تیمی دیگر خواهد پیوست.

روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسا بر این اعتقاد است که تنها سرجی روبرتو برای پست دفاع راست کافی نیست و مدتی است که به آنالیز بازیکنان مختلف برای جانشینی ویدال مشغول است.

طبق ادعای آ.اس، مهره موردنظر او و لوئیس انریکه کسی نیز جز داریو سرنا که از سال 2008 برای شاختار بازی می کند؛ ولی حالا قصد ترک این تیم را دارد.

بارسا قصد داشت تابستان امسال او را جذب کند؛ اما با ماندنی شدن ویدال، این مساله منتفی شد. مهمترین نکته در مورد سرنا این است که او به عنوان بازیکن آزاد و بدون اینکه پولی به شاختار پرداخت شود، می تواند به بارسلونا بپیوندد.این بازیکن 34 ساله پس از یورو 2016 از تیم ملی کرواسی خداحافظی کرد.

بارسا اگر بخواهد بازیکنی دیگر جذب کند، باید ویدال را به فروش برساند و با توجه به دشوار بودن این مساله، ترجیح می دهد ویدال را به صورت قرضی به تیمی دیگر منتقل کرده و سرنا را با رقم صفر به خدمت بگیرد.

همچنین ببینید
احتمال لغو بازی پرسپولیس و پدیده / تصویری عجیب از وضعیت ورزشگاه ثامن
احتمال لغو دیدار پرسپولیس-پدیده
برتری مقتدرانه شاختار در شب صعود ویارئال و فیورنتینا
آغاز مذاکرات تمدید قرارداد مسی با بارسلونا
احتمال خرید سردار در فصل تابستان بیشتر است
پدر مسی برای مذاکره و تمدید قرارداد وارد بارسلونا شد
ورود مشکوک پدر مسی به بارسلونا/ عجله برای تمدید قرارداد لیونل
مهاجم تیم ملی یک قدم تا پیوستن به قرمزها
لیونل مسی در بارسلونا رکورددار شد
احتمال افزایش محرومیت ورزشکاران روس

تازه های ورزش