پیدا شدن دختر 2 ساله تهرانی پس از 13 روز+فیلم

پیدا شدن دختر 2 ساله تهرانی پس از 13 روز+فیلم

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ بعدازظهر 23 آبان ماه جاری پدری با مراجعه به مأموران پلیس اعلام کرد که دختر دو ساله‌اش زهرا مفقود شده و از پلیس برای یافتن دخترش کمک خواست.

وی در ادامه اظهاراتش به مأموران گفت: ساعت 16 امروز (23 آبان) همسر، دخترم زهرا و خواهرم برای خرید به بازار عبدل آباد رفته بودند که در یک لحظه همسرم دست زهرا را برای پرسیدن قیمت لباس رها کرد و زهرا پس از آن مفقود شد، بعد از آن تمام بازار را گشتیم اما زهرا پیدا نشد.

پس از ثبت مفقودی دختر دو ساله تیمی از مأموران اداره آگاهی با دستور محمد مهدی مرشدلو؛ بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران برای یافتن زهرا دست به کار شدند، عکسهای زهرا در محل مفقود شدنش نصب شد و تصویر این دختربچه برای کمک به یافتنش با دستور بازپرس پرونده در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. 

تحقیقات برای یافتن زهرا ادامه داشت تا اینکه بعدازظهر ششم آذر ماه جاری مردی در تماس با خانواده زهرا از پیدا شدن دخترشان خبر داد و به خانواده زهرا گفت: دختر کوچک سرگردانی را در منطقه مرتضی گرد دیدم و با توجه به عکسی که از این دختر در خیابانها و رسانه‌ها دیدم به احتمال زیاد، این دختر بچه، دختر شما است.

با این تماس، پدر و مادر زهرا خودشان را به سرعت به محل پیدا شدن دختر بچه در منطقه مرتضی گرد رساندند و پس از 13 روز دخترشان  زهرا را پیدا کردند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده و معمای 13 روز سرگردانی دختر دو ساله (زهرا) از سوی کارآگاهان پلیس اداره آگاهی تهران ادامه دارد.

انتهای پیام/

همچنین ببینید
پوستررسمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد
انهدام باند قاچاق اشیاء و کشف عتیقه های 3 هزار ساله در آمل
گاوصندوق پیدا شده متعلق به بانک نیست
پیدا شدن گاوصندوق 5 تنی از زیر آوار پلاسکو
جان پیرمرد ۶۵ ساله بوکانی از سوختن در آتش خودروش نجات یافت
انتقاد شاکری از کمک هر ساله شهرداری به کانون‌ها و انجمن‌ها
منصوریان نمی‌تواند ترکیب درست را پیدا کند
سایت آیت الله علم الهدی تکذیب کرد: فروریختن ساختمان پلاسکو از اثرات بی حجابی زنان و دختران تهرانی است
استقبال از فیلم خاطرات اسب سیاه در کردستان
فیلم/ شهاب مرادی: سلفی بگیران لوس را بلاک کنید

تازه های اخبار