در صورت بدعهدی آمریکا در برجام، اقدام لازم را انجام می‌دهیم

در صورت بدعهدی آمریکا در برجام، اقدام لازم را انجام می‌دهیم
در صورت بدعهدی آمریکا در برجام، اقدام لازم را انجام می‌دهیم

نایب رییس مجلس نهم گفت: ر صورت عدم پایبندی آمریکایی‌ها به تعهداتشان در برجام، با موضعی محکم با اتکا به اراده ملت ایران و جایگاه مقام معظم رهبری و در راستای پاسداری از منافع ملی، هر اقدامی را که مصالح کشور اقتضا کند، اقدام انجام خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فر در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی ضمن تاکید بر نقش و جایگاه ایشان در پیروزی انقلاب و ادامه مجاهدت‌های این عالم بزرگوار در حدود چهار دهه اخیر پس از پیروزی انقلاب اسلامی در پاسخ به سوالی درباره برجام اعلام کرد: در موضوع هسته‌ای صرفاً به منافع و مصالح کشورمان می‌اندیشیم و دراین راستا در صورتی که طرف مقابل به تعهدات خود پایبند نباشد، قطعاً موضع‌گیری می‌کنیم.

او گفت: در صورت عدم پایبندی آمریکایی‌ها به تعهداتشان در برجام، با موضعی محکم با اتکا به اراده ملت ایران و جایگاه مقام معظم رهبری و در راستای پاسداری از منافع ملی، هر اقدامی را که مصالح کشور اقتضا کند، اقدام انجام خواهیم داد.

همچنین ببینید
هم‌نوایی ترامپ و منتقدان داخلی برجام
طرح کنگره آمریکا برای لغو فروش هواپیما به ایران
ارایه گزارش چهارم وزارت خارجه درباره برجام به کمیسیون امنیت
تاثیرات برجام بر بازار مسکن
تاثیرات برجام در شاخص‌های اقتصاد کلان مثبت بوده است
حضرتی: ورود ایرباس به کشور از دستاوردهای تاریخی برجام است
هیچ نهادی حق ورود به انتخابات را ندارد/ با تعیین و تکلیف انتخابات الکترونیک به مسائل حاشیه‌ای پایان دهیم
جلوگیری از اختلاس صرفاً به بانک مرکزی مربوط نیست/ پیشگیری، وظیفه بانک‌هاست/ تنظیم صورت‌های مالی سال 95 براساس صورت‌های مالی نمونه بانک مرکزی
انتقاد از برجام از سر نا آگاهی یا رقابت سیاسی؟

تازه های اخبار