میکرو پهپادها در راه هستند

میکرو پهپادها در راه هستند

نسل جدید میکرو پهپادها که تنها 300 گرم وزن دارد به طور رسمی در کنفرانس پهپادها در شهر رم رو نمائی شده و معرفی می شوند . این پهپادها فاقد محدودیت های قانونی پیشین بوده و کاربری بسیار زیادی دارند .

شفا آنلاین:بر اساس اعلام مقامات مسئول برگزاری کنفرانس پهپادها در شهر رم پایتخت ایتالیا Roma Drone Conference که در حال برگزاری است ، در این کنفرانس از نسل جدید هواپیماهای بدون سرنشین کوچک و میکرو پهپادهایی رو نمائی می شود . این هواپیماهای بدون سرنشین در ابعاد بسیار کوچک ساخته شده و نیازی به دریافت مجوز جهت پرواز در مناطق شهری ندارند .

به گزارش شفا آنلاین:به گفته سازندگان این فناوری جدید ، این هواپیماهای بدون سرنشین کوچک و میکرو پهپادها تنها 300 گرم وزن داشته و می توانند برای مصارف گوناگونی از جمله تصویر برداری هوائی ، نقشه برداری و یا موارد امنیتی استفاده شوند .

به گفته سازندگان این فناوری جدید ، این هواپیماهای بدون سرنشین کوچک و میکرو پهپادها تنها 300 گرم وزن داشته و می توانند برای مصارف گوناگونی از جمله تصویر برداری هوائی ، نقشه برداری و یا موارد امنیتی استفاده شوند .

این میکروپهپادها در انواع مختلفی طراحی شده که برخی از آن ها دارای بال های متحرک بوده و برخی نیز دارای بال های ثابت هستند . در این هواپیماهای بدون سرنشین کوچک ، همچنین یک ملخ چهار پره شبیه به بالگرد کار گذاشته شده است . بر اساس اطلاعات فنی منتشر شده در این رابطه ، این پهپادها مجهز به دوربین های ویژه ای جهت تصویر برداری هوائی نیز هستند .

کنفرانس پهپاد ها در شهر رم از روز جهارشنبه دوم دسامبر برابر با یازدهم آذر ماه آغاز به کار کرده است و شرکت های سازنده پهپاد و کمپانی های پیشرو در این حوزه از سراسر دنیا در آن مشارکت دارند .

همچنین ببینید
چند ایرانی عضو اینستاگرام و تلگرام هستند؟
چه کسانی در معرض ابتلا به بیماری زونا هستند؟
کدام استان‌ها صدرنشین آمار طلاق در کشور هستند؟
چند درصد از مدارس کشور در برابر زلزله مقاوم هستند؟
حاتمی: بعضی از تراکتوری‌ها هوادار نیستند، تماشاچی هستند!
2 درصد از مدارس شهرستان های استان تهران فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند
بازیگران فیلم فروشنده میخکوب کننده هستند! نگاه وب سایت ایندی‌وایر به فر وشنده
تصاویر افرادی که مشابه شخصیت های کارتونی هستند!
بازنشسته‌ها سند افتخار برای کشور هستند
استاندار تهران: امثال آیت‌الله موسوی اردبیلی تکرار نشدنی هستند

تازه های گوناگون