روش عجیب برای تبلیغ گیاهخواری +عکس

آکاایران: روش عجیب برای تبلیغ گیاهخواری +عکس

روش یک کمپین حمایت از حقوق حیوانات برای ترویج گیاهخواری مردم را بهت زده کرد ! به گزارش آکا ایران این کنپین که مخالف سوء استفاده از حیوانات و مدافع حقوق آنهاست با روشی خاص رژیم گیاهخواری را تبلیغ کرد !.به گزارش آکا ایران این کمپین حمایت اخلاقی از حیوانات در لندن به شیوه ای عجیب و با استفاده از شیر از گیاه خواری حمایت کرد تا مردم دیگر سراغ محصولات حیوانی نروند.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این کمپین که پتا نام دارد برای این کار فردی را در شهر قرار داد تا به مردم یک لیوان شیر بدهند تا آن را به عنوان محصول جدید شرکتی لبنی تست کنند و هنگامی که فرد تست کننده آن را نوشید و مزه کرد، از او بخواهد که از طعم شیر حرف بزنند.

,[categoriy]

بعد از اینکه هر فرد تست کننده شیر را چشید و درباره طعم آن صحبت کرد، فرد مأمور شده به آن ها می گفت که آن ها شیر سگ را چشیده اند و به محض شنیدن این جمله واکنش هایی را نشان می دادند که توسط دوربین کمپین ثبت می شد.

,[categoriy]

در ادامه مشخص می شود که شیری که به مردم داده می شده، شیر سویا بوده و نه شیر سگ و هدف این کمپین از این کار این بوده که می خواستند به مردم بفهمانند که گاو هم مانند سگ یک حیوان است و خوب نیست که شیر یک حیوان توسط انسان ها خورده شود.

,[categoriy]

مطالب مرتبط:

 عکس های وحشتناک از جشنواره گیاهخواری در تایلند

رژیم غذایی گیاهخواری ، تنوع یا محدودیت !؟

همچنین ببینید
تبلیغ فیلم ایرانی در اینستاگرام بازیگر زن سینمای هند +عکس
نذر عجیب زن زیبای هندی
استفاده های عجیب از «پوست انسان»
تصویری آرامبخش از خسروشکیبایی برای فرزندش پوریا +عکس
عجیب ترین جاذبه های گردشگری دنیا
روش های عجیب برای ترور فیدل کاسترو +تصاویر
متن زیبای عاشقانه ای برای پدر
خرید 32 تن سیب زمینی برای کمک به کشاورز چینی
منابع عجیب انرژی پاک؛ تولید برق از زباله،مواد مذاب،درختان و …
پایکوبی مکزیکی ها برای مردگان!

تازه های سرگرمی