فیلم سینمایی «چهار فینال آسیا» برای استقلالی های دو آتشه

به گزارش جام جم آنلاین ، تصویر برداری فیلم «چهار فینال آسیا» که پیرامون چهار دوره حضور تیم فوتبال استقلال تهران در فینال جام باشگاه های آسیاست با مرور بر تاریخ باشگاه این تیم است با حضور حسن حبیبی و عباس کردنوری آغاز شد.

در این فیلم که علی فتح الله زاده و امیر رفیعی به صورت مشترک تهیه کنندگی آن را بر عهده دارند و رفیعی کارگردانی کار را نیز انجام می‌دهد، تاریخ باشگاه استقلال تهران از زمان تاسیس که «دوچرخه سواران» نام داشت و سپس به «تاج» تغییر نام داد و بعد از انقلاب «استقلال» شد، توسط ستاره‌های سینمای ایران و با حضور بازیکنان و مدیران باشگاه در طی سالها فعالیت آن روایت خواهد شد که در این میان به حضور دیگر تیم‌های ایرانی حاضر در فینال جام باشگاه‌های آسیا هم اشاره می‌گردد.

حسن حبیبی بازیکن اسبق تاج که بعد از انقلاب نیز زمانی کوتاه هدایت استقلال را به عنوان سرمربی بر عهده داشت از خاطرات خود و آنچه راجع به باشگاه می‌دانست، سخن گفت. هم چنین عباس کردنوری اولین مدیر باشگاه استقلال تهران بعد از انقلاب نیز از چگونگی تداوم حیات این باشگاه و همچنین دوران حضورش در تاج صحبت کرد که تمامی این صحبتها شنیدنی است.

همچنین ببینید
شوک بزرگ منصوریان به استقلالی ها/عکس
امیدوارم منصوریان همچنان به جوانان بها دهد / استقلالی‌ها غرق این پیروزی نشوند / دیگر حق ندارند امتیاز از دست بدهند
مزایای ویژه برای شماره 7 سابق استقلال
طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای "هواداران" پرسپولیس رایگان شد
دستور برانکو برای تمدید فوری قرارداد این بازیکن پرسپولیس
پیغام پرسپولیسی‌ها برای قلعه نویی
چرا سال ۱۹۷۴ برای بارسلونا مهم است؟
پست عابدزاده برای شهدای آتش‌نشان/عکس
مزایای ویژه فولاد برای بازیکنی که با پیراهن فرهاد مجیدی ناکام بود
زنگ خطر رقیب 18 ساله برای آندو تیموریان+عکس

تازه های ورزش