زولا: تا نیمکت اینتر فاصله زیادی نداشتم

احتمالاً مرا نشناختند که به استمفوردبریج راهم ندادند!

ستاره پیشین تیم فوتبال چلسی فاش کرد که تا مربیگری در نراتزوری فاصله زیادی نداشته و درباره اتفاق عجیبی که هفته پیش در لندن برایش افتاد توضیح داد.

به گزارش بولتن نیوز، جان فرانکو زولا می‌گوید که بعد از اخراج فرانک دی‌بوئر می‌توانست جانشین او شود و تا نیمکت نراتزوری هم فاصله زیادی هم نداشت.

بعد از اخراج دی‌بوئر که دو هفته قبل از شروع فصل جانشین روبرتو مانچینی شده بود، اینتری‌ها یک هفته به بررسی گزینه‌های موجود برای جانشینی این مرد هلندی پرداختند که ستاره پیشین چلسی هم یکی از آنها بود اما در نهایت این استفانو پیولی، سرمربی پیشین لاتزیو بود که روی کار آمد.

زولا در این باره به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من تا مربیگری در اینتر فاصله زیادی نداشتم اما می‌دانستم که مربیگری این تیم شغل پرطرفداری است و مربیان طراز اول زیادی هستند که باید با آنها رقابت کنیم. برای لحظاتی باور کردم که ممکن است این رؤیا برایم محقق شود. هدایت اینتر می‌توانست کار لذت‌بخشی باشد. اگرچه مربی اینتر نشدم اما همین که جزو گزینه‌های مربیگری این تیم بودم هم برایم مایه افتخار است.

پروژه اینتر پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای رسیدن به موفقیت دارد. این باشگاه قدمت زیادی دارد و این خودش یک پشتوانه است. مالکان باشگاه هم انجسام مالی فوق‌العاده‌ای به آن داده‌اند. پروژه باشگاه جدی است و به نظر من پتانسیل رسیدن به اهدافش را دارد.

به گزارش تسنیم، هفته گذشته برای اسطوره باشگاه چلسی اتفاق عجیبی رخ داد. چرا که یکی از نگهبانان استادیوم استمفودربریج مانع از ورود این مرد ایتالیایی به داخل ورزشگاه شد. از قضا در همان لحظه ریو فردیناند، مدافع پیشین منچستریونایتد هم که به عنوان یک مفسر تلویزیونی قصد ورود به ورزشگاه را داشت، متوجه ماجرا می‌شود و به نگهبان ورزشگاه می‌گوید:«زولا مالک این زمین است.»

زولا در این باره هم گفت: درست است که به من اجازه ندادند وارد ورزشگاه شوم اما شاید آنها درست مرا نشناخته بودند. الان اما آن نگهبان شغلش را عوض کرده است. به هر حال اتفاق واقعاً جالبی بود. ریو هم آماده بود تا شوخی کند.

زولان در پایان به تمجید از هموطنش آنتونیو کونته، سرمربی چلسی پرداخت کسی که شاگردانش الان در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند. او عنوان کرد: همه آنتونیو را تحسین می‌کنند. مردم عادی، هواداران و سایر مربیان. آنتونیو لیاقت این تعریف و تمجیدها را دارد چون واقعاً آدم سختکوشی است. من از احیای دوباره رابطه میان چلسی و ایتالیایی‌ها خوشحالم به خصوص که به نتایجی خوب برای چلسی منجر شده است.

همچنین ببینید
خامس برای بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ به اینتر می‌رود؟
طالب‌لو:شاید10 بار دیگر هم با پرسپولیس بازی کنیم نتیجه این نشود/گزارشگر بازی زیادی میهمان‌نواز شده بود!
بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟
بهترین بازیکن استقلال نیمکت‌نشین می‌شود؟
نیمکت نشین یک میلیاردی استقلال به ماشین سازی تبریز پیوست
فاصله گرفتن پرسپولیس در صدر با سر/ هِد تریک!
قربانی: استقلال روند مطلوبی ندارد اما باید به منصوریان اعتماد شود/ رحمتی باید روزی نیمکت‌نشین می‌شد
ترکیب اینتر – بولونیا
سلفی استقلالی ها با سکوهای خالی و نیمکت نشینی باقری
بازی در ورزشگاه یادگار امام بدون تماشاگر/ نیمکت‌نشینی نوراللهی و شریفی

تازه های ورزش